Wczytuję dane...

Gips (opaski i podkłady)

Prezentujemy Państwu profesjonalne akcesoria niezbędne do opatrywania złamań, uszkodzeń wymagających usztywnień, korekcji zdeformowań (odkształceń). Artykuły, które mogą Państwo znaleźć w tej kategorii są pełnowartościowymi wyrobami medycznymi, najwyższej jakości, w pełni bezpieczne dla pacjenta i jednocześnie dostępne w rozsądnej cenie. Opatrunki gipsowe oraz podkłady pod gips doskonale sprawdzą się w gabinetach ortopedycznych i chirurgicznych. Umożliwiają zakładanie niewielkich jak i bardziej rozległych usztywnień. Dbamy, by nasz asortyment był na tyle zróżnicowany, aby każdy z Państwa znalazł produkt idealnie spełniający Państwa wymagania.

W naszej ofercie znajdą Państwo ekonomiczne, syntetyczne podkłady pod gips, w rolce, dostępne w różnych szerokościach. Struktura podkładów jest wytrzymała i odporna na rozerwania itp. zniszczenia.

Materiał pozwala na odprowadzanie wilgoci, poprawiając tym samym komfort użytkowania. Podgipsowe podkłady chronią skórę przed otarciami, są miękkie, sprężyste i wygodne w użyciu, hipoalergiczne, nie podrażniają nawet skóry wrażliwej, dobrze dopasowują się do kształtu ciała. Jeśli nie zachodzi konieczność użycia całej rolki podkładu, można ją samodzielnie podzielić na mniejsze części.

Posiadamy także opaski gipsowe o różnych szerokościach i z różnym czasem wiązania, w tym szybkowiążące. Czas wiązania gipsu można modyfikować zwiększając bądź zmniejszając temperaturę wody, tak by skutecznie wymodelować gips do pożądanej formy. Opaski pozwalają na solidne związanie kilku warstw gipsu. Opaski gipsowe usztywniające i unieruchamiające różnego rodzaju uszkodzenia ciała, głównie złamania zapewniają komfort i najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów