Wczytuję dane...

Resuscytatory

Niniejszy dział zawiera resuscytatory, czyli tak zwane "worki ambu". Resuscytator to urządzenie stosowane do prowadzenia wentylacji oddechowej u pacjentów wymagających zastąpienia lub wspomagania tej funkcji. Na runku spotkać można: resuscytator sylikonowy (silikonowy) oraz resuscytator PCV - ten podział dokonywany jest ze względu na materiał, z którego dany produkt został wykonany.

Podstawową cechą, która sprawia, że klienci chętniej decydują się na resuscytator silikonowy jest jego większa odporność termiczna, a co za tym idzie możliwość sterylizacji takiego wyrobu po użyciu. Resuscytator PVC może być poddawany jedynie bezpiecznej dezynfekcji odpowiednimi środkami.

Prezentowane w niniejszej kategorii resuscytatory można podzielić również pod względem zastosowania, czyli na: resuscytator pediatryczny (dziecięcy) oraz resuscytator dla dorosłych oraz młodzieży.

Każdy z prezentowanych produktów jest certyfikowanym wyrobem medycznym, posiada gwarancję oraz instrukcję użycia w języku polskim. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że są to kompletne zestawy do resuscytacji (wentylacji oddechowej), w skład których zawsze wchodzą:
- worek samorozprężalny "worek ambu" (silikonowy lub wykonany z PCV)
- maska twarzowa - anestetyczna (pediatryczna lub dla dorosłych)
- rezerwuar tlenowy (worek)
- dreny i pozostałe elementy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów