Wczytuję dane...

Sondy (zgłębniki) żołądkowe

Sonda żołądkowa, inaczej zwana zgłębnikiem żołądkowym, jest ważnym produktem pomagającym w żywieniu dojelitowym. Sondy występują w formie długiej, cienkiej rurki wytworzonej z silikonu lub medycznego tworzywa sztucznego (PVC). Stąd znane są: tradycyjna sonda żołądkowa oraz silikonowy zgłębnik żołądkowy (dren).

W naszej ofercie znajdują się zarówno sondy silikonowe oraz z PVC. Dzięki swojej budowie pacjent uniknie podrażnień i stanów zapalnych. Są sterylne i całkowicie bezpieczne. Nie są pirogenne, nie wywołują więc gorączki. Oferowane przez nas sondy wyprodukowane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu są drożne i odporne na uszkodzenia czy złamania. Należy pamiętać, że ich aplikacja powinna być zawsze wykonywana przez osobę posiadającą odpowiednie umiejętności.

Posiadamy w ofercie różne rozmiary zgłębników. Kodowane są one kolorami, w zależności od rozmiaru. Dobranie odpowiedniego przekroju zgłębnika jest istotne zarówno w diagnostyce jak i leczeniu. Mogą one być wykorzystywane zarówno w szpitalach, zakładach opiekuńczo-leczniczych jak i w leczeniu domowym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów