Wczytuję dane...

PODKŁADY JEDNORAZOWE, HIGIENICZNE, PODKŁADY DO PRZEWIJANIA, MATY CHŁONNE, MATY DLA PSA

Można śmiało stwierdzić, że podkłady higieniczne zrewolucjonizowały całkowicie zarówno higienę szpitalną, jak i domową opiekę nad pacjentem. Jeszcze kilka lat temu produkt ten był rzadkością, co oznaczało korzystanie z materiałów wielorazowego użycia (prześcieradeł, serwet itp.). Obecnie prawdopodobnie żaden szpital, przychodnia czy domowy pokój chorego nie zdecydowałby się na powrót do prania i sterylizacji, na rzecz szybkiej i bezpiecznej utylizacji.

Podkłady jednorazowe posiadają wielorakie zastosowanie, zarówno w medycynie, jak i poza nią. Umożliwiają osłonę łóżek, kozetek, wózków inwalidzkich i wielu innych powierzchni narażonych na skażenie lub zanieczyszczenie wydzielinami (moczem, kałem, krwią itd.). Użytkownik ma prawo wyboru produkty o odpowiednim rozmiarze i chłonności, w zależności od zastosowania posiadamy podkłady higieniczne nadające się doskonale na ochronę materaca, bądź np. siedziska wózka inwalidzkiego. Istnieją podkłady w rolce, prześcieradła jednorazowe, podkłady do przewijania (zmiany pieluszki) słowem: podkłady do wszystkiego.

Jednym z zastosowań jest bardzo często tak zwana nauka sikania psa – konsumenci określają wówczas podkłady higieniczne jako maty dla psa lub podkłady dla psa. Jest to kolejny dowód na to jak uniwersalnym i przydatnym produktem są nasze maty chłonne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów