loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj

Pojemniki na mocz i kał służą do wykonywania badań diagnostycznych, bakteriologicznych, wirusologicznych i różnego rodzaju innych badań mających na celu wykrycie nieprawidłowości. Służą także do wykonywania badań niezbędnych do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Należy pamiętać, że przed przystąpieniem do pobrania próbki, należy właściwie się do tego przygotować po to, by wykluczyć ryzyko wystąpienia błędu przedlaboratoryjnego.

Aby wyniki analizy były dokładne i prawidłowe niezbędne jest odpowiednie dostarczenie materiału do badań. Próbki muszą być poprawnie pobrane i umieszczone w czystym i suchym pojemniku. Wszelkie wątpliwości związane z prawidłowym sposobem pobrania i przechowywania próbek zawsze może wyjaśnić lekarz bądź każdy inny pracownik służby zdrowia np. pielęgniarka.

Pojemniki dostępne poniżej spełniają wszelkie wymagania dotyczące pobierania, transportu oraz magazynowania próbek. Są transparentne, higieniczne, szczelne i trwałe. Odpowiednio wyprofilowane nakrętki chronią przed przeciekaniem.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów