Wczytuję dane...

Glukometry, paski i nakłuwacze

Nakłuwacze do glukometrów nazywane także lancetami są niewielkimi medycznymi przyrządami służącymi do nakłuwania opuszka palca lub płatka ucha w celu zbadania krwi kapilarnej (włośniczkowej). Lancety zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o nowoczesnym, szybkim i efektywnym sposobie pobierania krwi. Umożliwiają pobranie odpowiedniej ilości krwi do badania, jednocześnie redukując uczucie bólu i stresu do minimum.

Nakłuwacze dla diabetyków mogą służyć do wykonywania różnych testów diagnostycznych. Najczęściej służą diabetykom do badania poziomu cukru (glukozy) we krwi. Są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów często wykonujących pomiary.

Ergonomiczny kształt i system schowanej igły pozwala na wygodne, precyzyjne i w pełni bezpieczne wykonanie pomiaru, bez ryzyka nieplanowanego ukłucia. Nakłuwacze do pomiaru cukru są proste w obsłudze, higieniczne, eliminują ryzyko zakażenia. Dostępne są w różnych rozmiarach (różna głębokość nakłucia). Doskonale sprawdzą się zarówno dla dzieci jak i dla osób dorosłych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów