Wczytuję dane...

ORTEZY, STABILIZATORY, TEJPY, KOŁNIERZE

Produkty prezentowane poniżej można zdecydowanie określić jako wyroby ortopedyczne. Niekoniecznie każdy z nich związany jest z urazami, ale większość dotyczy mówiąc najprościej narządów ruchu.

Główne podkategorie wspomnianego działu to: ortezy, stabilizatory, kołnierze ortopedyczne oraz tak zwane tejpy, czyli taśmy do kinesiotapingu. Ostatnie spośród wymienionych swoją wysoką popularność zdobyły dopiero w okresie kilku minionych lat. Kinesiotaping to działanie określane przez fachowców mianem plastrowania dynamicznego, a jego rolą jest ograniczenie bolesności określonych partii mięśni oraz zwiększenie ich ruchomości (np. po doznanej kontuzji).

Wyroby ortopedyczne, takie jak: ortezy, stabilizatory oraz kołnierze szyjne to produkty znane pacjentom i użytkownikom od bardzo dawna. Rolą tych produktów jest przywracanie sprawności ruchowej, ograniczenie bolesności, zmniejszenie ryzyka ponownego urazu, terapia po zabiegach i kontuzjach oraz np. przyspieszenie okresu rekonwalescencji.

Nasze produkty to certyfikowane wyroby medyczne, które posiadają odpowiednie właściwości lecznicze oraz wysoką jakość wykonania. Dbamy o ich odpowiednie przechowywanie (temperaturę, wilgotność powietrza, ograniczenie ryzyka uszkodzenia), by służyły naszym klientom jak najdłużej i jak najbardziej efektywnie.