Wczytuję dane...

Szpatułki

Drewniane szpatułki do badań, to proste narzędzie wykorzystywane w praktyce medycznej lub laboratoryjnej. Z reguły wykonana jest z drewna lub z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Medyczna szpatułka ma zaokrąglone brzegi i szczególnie służy do badania jamy ustnej. Lekarz przytrzymując lekko język jest w stanie dzięki niej zajrzeć do gardła. Szpatułka z reguły ma długość kilkunastu centymetrów i szerokość około 1 cm.

Oferowane przez nas szpatułki lekarskie są wykonane z wysokiej klasy czystego, oszlifowanego drewna. Są gładkie, nie posiadają smaku ani zapachu, gwarantując wysoki komfort badania. W ofercie posiadamy opakowania zbiorcze po 100 sztuk (niejałowe), a także szpatułki diagnostyczne jałowe pakowane pojedynczo (w opakowaniach zbiorczych po 100 sztuk), z których każda drewniana szpatułka jest zapakowana osobno w papierową torebkę (jałowe).

Szpatułki laryngologiczne sprawdzają się zarówno w gabinetach lekarskich i stomatologicznych, a także podczas nakładania maści lub przy mieszaniu leków. Stanowią też element apteczki pierwszej pomocy oraz znajdują zastosowanie w kosmetologii.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów