Wczytuję dane...

Wzierniki

W poniższej kategorii zebrane zostały jednorazowe wzierniki wykorzystywane w diagnostyce i badaniach w celu dokładniejszej obserwacji badanego miejsca. Wzierniki pozwalają zajrzeć lekarzowi w głąb ciała pacjenta i umożliwiają dokonanie precyzyjnej diagnozy.

Wzierniki uszne (laryngologiczne) wykorzystywane są do badania ucha pacjenta. Stosuje się je razem z otoskopami. Są akcesoriami jednorazowymi, kompatybilnymi z wieloma rodzajami otoskopów. Wzierniki dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na przeprowadzenie efektywnego badania zarówno u osoby dorosłej jak i u dziecka czy niemowlęcia. Wzierniki do otoskopu najczęściej znajdują zastosowanie w otolaryngologii lub podczas badań w przychodni u lekarza rodzinnego czy pediatry.

Jednorazowe plastikowe wzierniki ginekologiczne umożliwiają dokładne zbadanie szyjki macicy. Są bezpieczne, sterylne, nie zawierają szkodliwych ftalanów, nie uczulają. Dostępne są w kilku rozmiarach, co zapewnia dopasowanie do anatomicznej budowy ciała każdej pacjentki i tym samym podnosi komfort badania.

Produkty jakie oferujemy spełniają restrykcyjne wymagania dla wyrobów medycznych mających bezpośredni kontakt z ciałem pacjenta. Są certyfikowane i w pełni bezpieczne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów