loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj

Tlenoterapia w domu pacjenta to obecnie najnowszy trend światowej medycyny. Dzięki urządzeniom, takim jak koncentrator tlenu każdy pacjent ma prawo poddać się temu zabiegowi w domowym zaciszu lub zakładzie opieki zdrowotnej, w którym aktualnie przebywa.

Koncentrator tlenu to urządzenie, które (jak sama nazwa wskazuje) koncentruje oraz filtruje tlen pozyskany z otoczenia, dzięki czemu staje się on nieskończonym źródłem tego pierwiastka w formie gotowej do podania pacjentowi. Nasz sklep medyczny posiada w swojej ofercie profesjonalne urządzenia do wytwarzania tlenu - Oterapia OLV-5 i Oterapia OLV-B1 (przenośny koncentrator tlenu).

Obsługa aparatów tlenowych (bo tak również te urządzenia bywają nazywane) jest wyjątkowo prosta, wystarczą trzy proste kroki:
1. Podłączamy urządzenie do prądu.
2. Ustawiamy odpowiedni przepływ tlenu (mierzony w litrach na minutę, w zakresie 1-5)
3. Zakładamy pacjentowi cewnik tlenowy (wąsy tlenowe)

Koncentratory tlenu zmodernizowały całkowicie proces leczenia przewlekłych chorób. Pacjenci, którzy bardzo często zmuszeni byli do ciągłych wizyt na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych jedynie po to, by skorzystać z tlenoterapii, obecnie mogą zapewnić sobie ten proces we własnym domu, praktycznie bez ograniczeń. Warto zwrócić uwagę na fakt, że tlen dostarczany przez te koncentrator tlenu nigdy się nie kończy (koncentrowany jest na bieżąco), a urządzenie może pracować w trybie ciągłym, w zależności od potrzeb chorego.

Uzupełnieniem niniejszego działu jest tlen w puszce (określany również jako tlen w sprayu lub tlen w aerozolu). Ten rewolucyjny produkt to skompresowany do niewielkich rozmiarów tlen o pojemności aż sześciu litrów i stężeniu bliskim stu procentom (99,5%)! Jest to miniaturowa butla z tlenem, którą można zawsze mieć przy sobie. Tlen w puszce stosowany bywa w wielu przypadkach, między innymi: jako lek (dla pacjentów dusznością), na klasterowy ból głowy, na tzw. kaca (objawy nadużycia alkoholu), przez sportowców, turystów, studentów, kierowców itp.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów