Wczytuję dane...

KULE DO CHODZENIA, LASKI, BALKONIKI, UCHWYTY

Każdy z nas pragnie samodzielnie poruszać się po świecie. Niestety, bardzo często wymagamy pomocy specjalistycznego sprzętu medycznego, który wesprze nas w momentach trudnych – w chorobie, okresie powrotu do pełnej sprawności po zabiegach i urazach. Bardzo często laski inwalidzkie kojarzone są (niestety całkowicie błędnie) wyłącznie z osobami w podeszłym wieku, bardzo schorowanymi.

Wyroby ortopedyczne, takie jak: laski drewniane, laski aluminiowe, laski dla niewidomych, chwytaki dla niepełnosprawnych, kule (pachowe oraz łokciowe) oraz różnego rodzaju balkoniki dla rehabilitacyjne i podpórki dla niepełnosprawnych, to tak naprawdę jedna z najistotniejszych grup produktów medycznych. Dzięki nim ludzie z ograniczoną sprawnością, mogą aktywnie uczestniczyć w życiu codziennym. Oczywiście istnieje sporo rodzajów każdego ze wspomnianych artykułów – my postaraliśmy się pogrupować je w sposób czytelny i łatwy do przeanalizowania. Ciekawym produktem są również specjalne uchwyty do łazienki, czyli specjalna poręcz do WC lub mycia niepełnosprawnego człowieka, która umożliwia solidną podporę podczas wykonywania różnego rodzaju czynności.

Zarówno laski, jak i kule oraz inne produkty zawarte w tym dziale, to wyroby medyczne wyprodukowane z największą starannością, odporne na działanie czasu i nacisku ludzkiego ciała. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub sugestii. Posiadamy sporo wariantów i modeli określonych produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów