loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj

Każdy z nas pragnie samodzielnie poruszać się po świecie. Niestety, bardzo często wymagamy pomocy specjalistycznego sprzętu medycznego, który wesprze nas w momentach trudnych – w chorobie, okresie powrotu do pełnej sprawności po zabiegach i urazach. Bardzo często laski inwalidzkie kojarzone są (niestety całkowicie błędnie) wyłącznie z osobami w podeszłym wieku, bardzo schorowanymi.

Wyroby ortopedyczne, takie jak: laski drewniane, laski aluminiowe, laski dla niewidomych, chwytaki dla niepełnosprawnych, kule (pachowe oraz łokciowe) oraz różnego rodzaju balkoniki dla rehabilitacyjne i podpórki dla niepełnosprawnych, to tak naprawdę jedna z najistotniejszych grup produktów medycznych. Dzięki nim ludzie z ograniczoną sprawnością, mogą aktywnie uczestniczyć w życiu codziennym. Oczywiście istnieje sporo rodzajów każdego ze wspomnianych artykułów – my postaraliśmy się pogrupować je w sposób czytelny i łatwy do przeanalizowania.

Zarówno laski, jak i kule oraz inne produkty zawarte w tym dziale, to wyroby medyczne wyprodukowane z największą starannością, odporne na działanie czasu i nacisku ludzkiego ciała. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub sugestii. Posiadamy sporo wariantów i modeli określonych produktów.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów