Wczytuję dane...

MAMA I DZIECKO - ARTYKUŁY DLA MAM I DZIECI

Mama i dziecko to dział, który powstał z myślą o rodzicach tych przyszłych i tych, którzy już posiadają już swoje pociechy. W tej kategorii skupiliśmy produkty dla małych dzieci i ich mam. Gdyż wiemy jak ważny ale również trudny jest okres wychowywania maluszka. Nasz asortyment ma za zadanie ułatwić funkcjonowanie dzieciom i ich rodzicom również w czasie choroby. Dla dzieci wybraliśmy aspirator do nosa oraz inne przydatne produkty w czasie choroby lub innych dolegliwości bólowych takie jak np.: kompresy chłodzące, wagi, smoczki, woreczki do pobierania moczu czy apteczki pierwszej pomocy. Również w tym dziale znajdziemy przenośną nianię elektroniczną, poduszkę ortopedyczną, nawilżacz powietrza, irygator dla dzieci do płukania jamy ustnej, gruszki do odsysania katarku i kolorowe plastry opatrunkowe. Jest tutaj również propozycja dla mam po porodzie. Dla kobiet przygotowaliśmy produkty ochronne jakimi są podkłady po porodzie Bella Mamma, wkładki laktacyjne, majtki poporodowe oraz laktatory.

Asortyment, który wybieramy to jeden z najlepszych na rynku, rekomendowany przez samych rodziców i lekarzy. Kategoria aspiratory zawiera kilka produktów, które są przeznaczone dla małych dzieci. Przy częstych przeziębieniach w odsysaniu kataru polecić możemy jeden z najchętniej kupowanych aspiratorów jakim jest odsysacz do nosa – Nosko. To tani aspirator bardzo łatwy w zastosowaniu polecany dla dzieci i niemowląt. Warto również zwrócić uwagę na nieco droższy, bardzo dobrej jakości aspirator Haxe, który oferuje możliwość zabawy w trakcie wykonywania czynności odtwarzając muzykę, która ma za zadanie odwrócić uwagę u dziecka. Oprócz posiadania aspiratorka dziecięcego, również przydatnym narzędziem w domu będzie miękka gruszka do opróżniania wydzielin z uszu i noska. Niezastąpionym urządzeniem, które powinno znaleźć się w każdym domu przy dziecku jest waga elektroniczna pozwalająca monitorować nam wagę naszej pociechy aby sprawdzić czy następuje prawidłowy rozwój fizyczny. Waga jaką wybraliśmy dla dzieci w tym dziale to elektroniczna waga dziecięca - KT Baby Skale. Niewątpliwie już od najmłodszych lat powinniśmy wpajać dzieciom jak ważna jest higiena jamy ustne. W tym celu powinniśmy wyposażyć dziecko w irygatory do jamy ustnej, które są dużo bardziej skuteczne, niż zwykłe szczoteczki do mycia zębów. Dla dzieci przebywających w pomieszczeniach, gdzie występuje suche powietrze polecamy ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, który również może służyć osobom dorosłym. Warto również zadbać o prawidłowy sen dziecka, taki zapewnić może poduszka Baby Pillow zapobiegająca odkształcaniu się głowy.

W przypadku skaleczenia się dziecka przydatne mogą być plastry dla dzieci oraz kompresy – opatrunki chłodzące do zastosowania na różnego rodzaju stłuczenia czy ukąszenia owadów. Kolorowe kompresy pozwalają odwrócić dzieciom uwagę od bólu. Polecamy również dobrej jakości smoczki na butelkę NUK. Znajdą tutaj Państwo również apteczkę pierwszej pomocy dla dziecka i dobrej jakości nianię elektroniczną. Z kolei nasza propozycja produktów dla mam pozwoli kobietom po porodzie na zwiększenie higieniczności. Prezentujemy Państwu bardzo dobre podkłady poporodowe o dużej chłonności oraz wygodne wkładki laktacyjne zabezpieczające odzież przed zabrudzeniem pokarmem. Dla kobiet po urodzeniu dziecka warto również zaopatrzyć się w bieliznę poporodową – majtki chłonne. Mamom również mogą przydać się laktatory do odciągania pokarmu, w tej ofercie laktatory ręczne. Wciąż pracujemy nad poszerzeniem naszego asortymentu dla mam i dzieci, więc zapraszamy Państwa do bycia z nami na bieżąco.