loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj

Osoby dotknięte ograniczeniami związanymi z poruszaniem się bardzo często napotykają na wiele barier, również we własnym domu. Najprostsza dla zdrowego człowieka czynność, jaką jest np. wizyta w toalecie lub skorzystanie z odświeżającego prysznica, okazuje się niezwykle trudna i męcząca w sytuacji gdy jesteśmy chorzy lub z innych przyczyn (urazów, zabiegów) pozbawieni pełnej sprawności.

Sprzęt medyczny, taki jak: taboret pod prysznic, krzesło toaletowe, nakładki na WC (sedes), umożliwia w sposób stosunkowo wygodny i bezpieczny usprawnienie wspomnianych procesów. Produkty z tej grupy cechować musi przede wszystkim solidność wykonania i konstrukcji. Bardzo często osoby w pełni sprawne i zdrowe doznają urazów w obrębie łazienki (poślizgnięcia, potknięcia itd.) dlatego w stosunku do osób z ograniczoną funkcją narządów ruchu, zapewnienie solidnego wsparcia jest szczególnie ważne.

Polecamy Państwu korzystanie z udogodnień jakie umożliwia nam współczesna medycyna. Szczególnie cenną formą podniesienia możliwości opieki, a tym samym bezpośrednio jakości życia ludzi niepełnosprawnych są krzesła prysznicowe (dające możliwość bezpiecznego skorzystania z natrysku) oraz przenośne toalety (jako krzesło toaletowe, zapewniające skorzystanie z ubikacji tuż obok łóżka chorego). Asortyment niniejszego działu jest stale modernizowany i rozbudowywany o kolejne, sprawdzone i solidne produkty.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów