Wczytuję dane...

Akcesoria (nebulizatory, maski, filtry, ustniki)

Akcesoria do inhalatorów to dział, w którym umieszczone zostały wszelkiego rodzaju elementy wymienne oraz dodatkowe wyposażenie dla urządzeń do inhalacji. Podstawowym elementem podlegającym wymianie jest: maska do inhalacji, określana również jako maseczka do nebulizacji (dziecięca, pediatryczna lub dla osoby dorosłej). Jest to nic innego, jak maseczka do tlenoterapii, wyposażona dodatkowo w specjalny kielich (nebulizator), umożliwiający prowadzenie odpowiedniej terapii leczniczej (inhalacji).

Naszym zdaniem, doskonałym udoskonaleniem i alternatywą dla maski do inhalacji, jest zestaw do inhalacji AndyMed Evo (nowość) oraz zestaw Andy Flow. To znane na całym świecie zestawy do nebulizacji, których głównymi zasadami są: błyskawiczna inhalacja, możliwość określenia miejsca inhalacji oraz regulacja tempa inhalacji, według własnych potrzeb. Pierwszy z wymienionych - nebulizator AndyMed Evo, to prawdopodobnie najszybszy inhalator na świecie. Zestaw AndyFlow i zestaw AndyMed Evo są kompatybilne ze zdecydowaną większością urządzeń dostępnych na rynku, posadają bowiem standardowe dla wyrobów medycznych rozmiary końcówek łączących je z urządzeniami.

Klienci naszego sklepu, często zaopatrują się w tym miejscu również w takie produkty, jak: dren do inhalatora (przewód tlenowy), ustnik do inhalacji, irygator do zatok i nosa, czy filtry do inhalatorów. Każdy z oferowanych przez nas produktów jest fabrycznie nowy, pojedynczo zapakowany i w pełni certyfikowany.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów