Wczytuję dane...

Stabilizatory

Stabilizatory dostępne w naszym sklepie sprawdzą się w przypadku różnych urazów, także poważniejszych. Często używa się ich w przypadku złamań, zwichnięć, uszkodzenia lub zapalenia ścięgien. Znajdują zastosowanie po rekonstrukcjach wiązadeł, w różnych schorzeniach i w niestabilności stawów. Stabilizatory używane są w rehabilitacji a także do korygowania wady postawy. Działają łagodząco i odciążająco, a tym samym podnoszą komfort życia pacjenta. Zmniejszają także bóle wynikające z przeciążenia stawów bądź występujących obrzęków.

W ofercie mamy nowoczesne produkty, gwarantujące wygodę użytkowania. Poprawiają komfort poruszania się po kontuzjach, w trakcie leczenia lub w stanach pooperacyjnych. Stabilizatory doskonale sprawdzą się w rehabilitacji różnych części ciała. W naszej ofercie znajdują się: stabilizatory stawu skokowego (także typu „but”), stabilizatory stawu kolanowego (o konstrukcji otwartej i zamkniętej), opaski nadrzepkowe, stabilizatory łydki, stabilizatory nadgarstka (długie i krótkie), stabilizatory śródręcza, stabilizatory kciuka, stabilizatory stawu łokciowego, stabilizatory stawu barkowego, stabilizatory obojczyka.

Produkty ortopedyczne zawarte w tej kategorii wytworzone zostały z trwałych materiałów wysokiej jakości. Są wygodne, przewiewne, odprowadzają wilgoć. Minimalizują ryzyko otarć i pogłębiania urazów. Stabilizatory wykonane zostały w oparciu o nowoczesne technologie. Znajdą Państwo u nas artykuły wykonane z antybakteryjnych, nieuczulających tworzyw, w tym neoprenowe, piankowo-bawełniane, tkaninowe, elastyczne. Wygodny system mocowania i szeroki wachlarz rozmiarów umożliwi Państwu idealne dopasowanie stabilizatora.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów