Wczytuję dane...

Ortezy

Niezależnie od przedsięwziętych środków ostrożności, wypadki mogą zdarzyć się zawsze i wszędzie. Nie tylko wyczynowe uprawianie sportu niesie ze sobą ryzyko urazów. Także zwykłe codzienne czynności, jazda samochodem, chodzenie po schodach czy nawet wyjście na zakupy, mogą skończyć się lżejszą bądź cięższą kontuzją.

Obecnie dostępnych jest mnóstwo różnego rodzaju aparatów ortopedycznych, które znacznie ułatwiają powrót do zdrowia po kontuzji czy wypadku. W poniższej kategorii prezentujemy Państwu szereg produktów, które chronią i odciążają kontuzjowane stawy a także zapewniają dodatkowe wzmocnienie. Ortezy mają za zadanie ustabilizować stawy i grupy mięśni. Sprawdzą się w ustabilizowaniu i ochronie stawów po różnego rodzaju nadwyrężeniach, urazach, skręceniach, po zerwaniu ścięgna Achillesa, a także po operacjach, w leczeniu przeprostu oraz różnych schorzeń reumatycznych.

W naszym asortymencie są dostępne różnego rodzaju ortezy: sztywne, półsztywne, elastyczne, o mniej lub bardziej zaawansowanej budowie (także ortezy z zegarami). Znajdą Państwo tutaj szeroki zakres rozmiarów oraz artykuły z wygodną regulacją szerokości. Ortezy wyprofilowane są w anatomiczny sposób, prawidłowo unieruchamiają kończynę i zapewniają komfort. Materiały, z jakich zostały wykonane ortezy są hipoalergiczne i przepuszczają powietrze. Zapewniają funkcjonowanie stawu w optymalnej na czas leczenia i rekonwalescencji pozycji. Ortezy są lekkie i ułatwiają poruszanie się osobie kontuzjowanej. Często stanowią wygodną alternatywę dla gipsu.

Poniżej znajdą Państwo ortezy, które można zastosować na różne partie ciała: ortezy stawu skokowego i stopy, ortezy stawu kolanowego, ortezy rzepki, ortezy nadgarstka, ortezy kciuka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów