Wczytuję dane...

Poduszki elektryczne (ogrzewające)

Poduszki elektryczne są skonstruowane w taki sposób, aby po przyłożeniu do ciała miejscowo ogrzewać różne jego partie. Ciepło, które przewodzą zostaje równomiernie rozprowadzone po powierzchni poduszki. Poduszki wydzielają ciepło w wyniku podłączenia ich przewodem do prądu. W zależności od rodzaju poduszki, mogą mieć one różny pobór mocy. Zaletą poduszek jest możliwość regulowania i utrzymania odpowiedniej temperatury, tak aby dopasować ciepło do indywidualnych potrzeb. W tym przypadku także, w zależności o modelu poduszki ogrzewającej, będziemy mieli do czynienia z różnymi stopniami regulacji temperatury.

Konstrukcja poduszek elektrycznych dostępnych w naszym sklepie jest bardzo praktyczna. Daje możliwość zdejmowania pokrowców zewnętrznych (poszewek), które mają styczność z powierzchnią ciała i poddawanie ich czyszczeniu, praniu itp. Dzięki takim zabiegom, poduszki pozostaną dłużej estetyczne. Dla zwiększenia higieny używania poduszek, można cyklicznie poddawać je dezynfekcji.

Poduszki ogrzewające sprawdzą się idealnie w warunkach domowych. Są proste w obsłudze, nie wymagają żadnych specjalistycznych umiejętności, by je stosować. Są bardzo wygodne w użyciu. Ich niewygórowana cena, idąca w parze z najwyższą jakością i bezpieczeństwem sprzyja rozsądnemu zakupowi.

Poduszki znajdą idealne zastosowanie wśród osób które cierpią na różnego rodzaju dolegliwości:
- bóle kręgosłupa, dolegliwości o podłożu reumatycznym, bóle kostne i stawowe
- bóle i napięcia mięśniowe, kurcze mięśni, nerwobóle
- dolegliwości ze strony pęcherza moczowego
- stany pourazowe, zmiany zwyrodnieniowe
- problemy z krążeniem krwi itp.

Poduszki rozgrzewające sprawdzą się także w przypadkach przewlekłego zmęczenia, wychłodzenia organizmu, przeziębienia, stresów i napięć itp.

Ciepło przewodzone przez poduszki łagodzi napięcia mięśniowe, bóle kostno-stawowe, nerwobóle i wiele innych. Dzięki ich zastosowaniu znacząco podnosi się komfort wypoczynku. Poduszki elektryczne pozwalają na skuteczny, pełny relaks po ciężkim dniu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów