Wczytuję dane...

SENI

Produkty firmy Seni od wielu lat towarzyszą odbiorcom w naszym kraju. Produkty SENI, a w zasadzie cała ta marka, należy do grupy cenionego na całym świecie polskiego producenta firmy TZMO (Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych). Marka TZMO zdobyła zaufanie wielu odbiorców, dzieje się tak za sprawą bardzo dobrej jakości swoich produktów, w tym między innymi linii środków pielęgnacyjnych i higienicznych – Seni.

Istnieje kilka grup produktów Seni, my postanowiliśmy podzielić je w sposób adekwatny, na odpowiednie podkategorie naszego sklepu:
1. Pieluchomajtki, w tym: pieluchomajtki Super Seni, pieluchomajtki Super Seni Plus, pieluchomajtki Seni Standard oraz pieluchomajtki Seni Standard Plus.
2. Wkładki urologiczne, w tym:
- majtki chłonne dla kobiet: Seni Lady Micro, Seni Lady Mini, Seni Lady Plus, Seni Lady Normal, Seni Lady Extra, Seni Lady Super i Seni Lady Plus
- bielizna chłonna dla mężczyzn: Seni Man Extra, Seni Man Normal oraz Seni Man Super
3. Pieluchy anatomiczne, w tym: pieluchy San Seni Normal, San Seni Uni, San Seni Plus oraz San Seni Maxi
4. Bielizna chłonna: Seni Active (Small, Medium, Large i Extra Large)
5. Anatomiczne wkłady chłonne: Seni V (maxi i normal)
6. Pieluchomajtki dziecięce: Seni Kids Junior oraz Seni Kids Junior Extra 

Firma Seni, to również kosmetyki pielęgnacyjne, dostępne w kategorii KOSMETYKI I PRODUKTY DO PIELĘGNACJI PACJENTÓW. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wspomnianego działu.