Wczytuję dane...

TENA

Produkty Tena zostały opracowane z myślą o osobach, które każdego dnia zmagają się z problemem nietrzymania moczu. Wysokiej jakości produkty dla osób dotkniętych inkontynencją mogą znacznie poprawić jakość życia codziennego. Produkty Tena cieszą się uznaniem na całym świecie, zyskują coraz więcej zadowolonych użytkowników. Dzięki tym produktom mogą Państwo zadbać o komfort swój, osób bliskich oraz podopiecznych.

Ponieważ każdy klient ma inne preferencje i potrzeby, a także niektóre sytuacje mogą wymagać większego zabezpieczenia, specjalistyczne wkładki urologiczne (podpaski higieniczne) oraz bielizna chłonna przygotowane zostały w różnych wariantach. W dalszych podkategoriach znajdą Państwo szereg produktów o różnych rozmiarach i parametrach (na lekkie, średnie oraz ciężkie nietrzymanie moczu):
- wkładki urologiczne damskie (Tena Lady) oraz męskie (Tena Men), o różnej chłonności i zróżnicowanym kształcie (ze skrzydełkami lub bez), tak by wygodnie dopasować je do własnych preferencji i kształtów anatomicznych
- bielizna chłonna (majtki) o wysokim stopniu wchłaniania

Wszystkie produkty wykonane zostały z testowanych dermatologicznie, nieuczulających materiałów, dobrze absorbujących wilgoć. Warstwa chłonna kumuluje ciecz z dala od skóry, dzięki czemu skóra pozostaje dłużej sucha i świeża, co nie tylko wpływa na poczucie pewności i wygodę ale także pomaga uniknąć podrażnień.