loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj

Wkładki anatomiczne dla kobiet mają specjalnie opracowaną powierzchnię, która umożliwia szybkie wchłanianie płynu, dzięki czemu powierzchnia wkładki jak i skóra pozostają suche. Nowoczesny materiał absorbujący ciecze umożliwia poczuć się pewnie i świeżo przez cały dzień. Wkładki urologiczne zapewniają wyższy stopień ochrony niż tradycyjne podpaski. Wkładki sprawdzą się w przypadku lekkiej i średniej inkontynencji.

Budowa wkładek urologicznych odpowiada anatomicznej budowie ciała, dzięki czemu są wygodne, nie uwierają i nie powodują dyskomfortu. Wszelkie tworzywa z jakich wykonane zostały wkładki Tena Lady są bezpieczne dla skóry. Wkładki przeszły pomyślnie testy dermatologiczne, nie uczulają i nie podrażniają. Materiał jest miękki i delikatny, pozwala skórze oddychać.

Wkładki dla kobiet na nietrzymanie moczu (wkładki urologiczne) polecamy także Paniom po porodzie oraz w okresie menopauzy. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą Panie dobrać odpowiedni rozmiar wkładek, kształt (ze skrzydełkami lub bez) oraz stopień chłonności.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów