Wczytuję dane...

Bielizna chłonna

Bielizna chłonna to produkt stworzony z myślą o osobach, które zmagają się ze średnim oraz ciężkim nietrzymaniem moczu (NTM). Majtki chłonne są bardzo łatwe w użytkowaniu. Zakłada się je jak zwykłą bieliznę, a zdejmuje za pomocą szybkiego rozerwania bocznych szwów.

Anatomiczny kształt sprawia, że dopasowują się do ciała i nie wywołują uczucia dyskomfortu. Szeroki wybór rozmiarów (od S do XL) umożliwia dobrać najodpowiedniejsze majtki, dobrze przylegające do ciała i o odpowiednim stopniu chłonności. Tego typu bielizna chłonna zostaje dyskretnie ukryta pod ubraniem i tak jak zwykła bielizna nie odznacza się w żaden szczególny sposób. Nie powoduje otarć skóry, gdyż wykonana jest z bardzo miękkiego, przewiewnego materiału. Wzmocnione krawędzie oraz wysoko chłonna warstwa ochronna zapobiega przeciekaniu, neutralizuje nieprzyjemny zapach oraz izoluje mocz od skóry, pozostawiając powierzchnię bielizny suchą a skórę czystą.

Majtki chłonne Tena to produkt opracowany z myślą o osobach chodzących, starszych, seniorach, kobietach i mężczyznach wymagających ochrony gwarantującej wysoki stopień absorpcji. Bielizna chłonna podnosi jakość życia użytkownika, sprawia, że pacjent mniej się krępuje i staje się pewniejszy siebie. Bielizna chłonna doskonale sprawdzi się zarówno w opiece domowej jak i w różnego rodzaju placówkach opiekuńczych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów