Wczytuję dane...

Dezynfekcja skóry i dłoni

    Dezynfekcja skóry i dłoni to dział, który skupia produkty przeznaczone zarówno do dezynfekowania jak i mycia skóry dłoni. W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne produkty do użytku profesjonalnego ale również domowego. Staramy się mieć kilka rodzajów produktów o różnych pojemnościach w zróżnicowanych opakowaniach. A więc znajdą Państwo tutaj preparaty w formie żelu, sprayu, płynu, koncentratów do rozcieńczania. Pojemności od malutkich podręcznych buteleczek po większe i największe opakowania typu kanister. Takie zróżnicowanie pozwala na wybór produktu w zależności od indywidualnych potrzeb.

       Zazwyczaj jednostki medyczne, szpitale, większe placówki zaopatrują się w duże opakowania zbiorcze jak np. kanister z kolei indywidualni użytkownicy w mniejsze buteleczki preparatów. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze preparaty to sprawdzone i skuteczne produkty w zależności od składu działają na zróżnicowane spectrum: bakterii, grzybów, różnych wirusów także koronawirusów, prątków i itp. Nasza oferta obejmuje środki przeznaczone do dezynfekcji higienicznej jak i również chirurgicznej. W stałej ofercie posiadamy między innymi popularny preparat do dezynfekcji AHD w kilku pojemnościach podobnie jak Aniosgel 85 NPC.

     Znajdą Państwo u nas skuteczny środek dezynfekujący jak Velodes Silk zabijający różne wirusy w tym koronawirusy jak SARS-CoV-2. Mamy również mydła antybakteryjne w zróżnicowanym opakowaniu jak np. Mediclean 410 Soap niegdyś występujące pod nazwą Olivia. Także zakupią tutaj Państwo preparaty pielęgnacyjne po dezynfekcji, która bardzo wysusza dłonie. Jednym z lepszych kremów, które doskonale pielęgnują suchą skórę jest emulsja Mediwax. Również znajdą Państwo u nas dozowniki do preparatów dezynfekujących powszechnie stosowane w miejscach użytku publicznego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów