Wczytuję dane...

Dezynfekcja powierzchni i sprzętu

  Dezynfekcja powierzchni i sprzętu to dział poświęcony asortymentowi przeznaczonemu do dezynfekcji różnego rodzaju nawierzchni oraz przedmiotów. Pod tym pojęciem mamy zróżnicowany asortyment. Ponieważ mogą to być produkty do dezynfekcji instrumentów chirurgicznych, stomatologicznych ale również innych przedmiotów np. sprzętu medycznego tj. foteli, szafek, blatów czy podłóg tp. Nasze produkty nadają się również do dezynfekcji naczyń i różnych innych przedmiotów stosowanych w gastronomii mających kontakt z żywnością. Również znajdą tutaj Państwo produkty dezynfekujące zawierające w składzie alkohol dedykowany do powierzchni odpornych na jego działanie. Ale także znaleźć u nas można preparaty bez alkoholu przeznaczone na powierzchnie delikatne.

  Niektóre w składzie mają także substancje anykorozyjne, składniki myjące oraz zabezpieczające przed przyciąganiem brudu, kurzu. Jeżeli chodzi o spectrum zastosowania to podobnie jak w dezynfekcji skóry jest ono zróżnicowane. Preparaty skutecznie zabijają bakterie, wirusy, prątki, grzyby oraz inne czynniki chorobotwórcze. Konsystencja środków dezynfekujących jest różna od gotowych płynów, pianek, sprayów po koncentraty przeznaczone do rozcieńczania ale także chusteczki dezynfekujące. Pojemność jest również różna mogą to być preparaty w niewielkich buteleczkach, o większych pojemnościach z dozownikiem lub bez oraz kanistry zazwyczaj 5 litrowe.

  W naszej ofercie znajdą Państwo popularne preparaty do dezynfekcji przedmiotów i powierzchni w dobrej ofercie cenowej. Jak np. Velox Spray preparat alkoholowy na wirusy, bakterie grzyby, prątki itp., Velox Top AF powszechnie stosowany w warunkach medycznych. Viruton do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgiczny popularny w środowisku medycznym oraz inne bardzo dobre preparaty dezynfekujące jak Quatrodes One, Lysoformin 3000, Aniospray Quick. Nasz asortyment zawiera szeroką bazę produktów więc na pewno każdy z Państwa wybierze coś dla swoich potrzeb.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów