Wczytuję dane...

Akcesoria i pozostałe produkty

  Produkty do dezynfekcji to dział, który wciąż poszerzamy o nowy asortyment. Tutaj znajdą Państwo zarówno preparaty do dezynfekcji ale także pomocniczy asortyment jak np. dozowniki stosowane do płynów dezynfekujących. Ten rodzaj dozowników zazwyczaj można spotkać w miejscach użytku publicznego najczęściej jednostki medyczne, publiczne toalety ale także inne miejsca gdzie przebywa duże skupisko ludzi. Popularne także w większości zakładów pracy związanych szczególnie z gastronomią. Coraz częściej także stosowane w sklepach, urzędach a nawet domach. Oprócz tego znajdziemy tutaj także chusteczki dezynfekujące w różnych opakowaniach. Jak np. popularne chusteczki w tubie Romed.

  Chusteczki w tubie przeznaczone zostały do szybkiej dezynfekcji powierzchni i różnych przedmiotów. Postać tuby jest bardzo podręczna a wyjmowanie chusteczek bardzo higieniczne. Tuba jest zamykana, dzięki temu mamy pewność, że preparat jakim nasączane są chusteczki nie wyschnie i będzie aktywny. Chusteczki do dezynfekcji w tubie to propozycja dla różnego rodzaju gabinetów medycznych, kosmetycznych, fryzjerskich czy zakładów pracy oraz użytku domowego. Niektóre z opakowań w postaci tuby mają wymienne wkłady, które można dokupić, zwracajmy uwagę na ten fakt, ponieważ jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Z kolei chusteczki dezynfekujące w zwykłym opakowaniu z zamknięciem jak np. Medisept to wygodna forma chusteczek do dezynfekcji rąk i powierzchni, które można mieć zawsze przy sobie w czasie podróży, w samochodzie, pracy i wszędzie tam, gdzie wymagamy szybkiej dezynfekcji.

  W naszej ofercie także znajdą Państwo Solidifying Agent - proszek żelujący absorbent płynnych odpadów, który przeznaczony jest do profesjonalnego zastosowania zazwyczaj w warunkach medycznych, placówkach opiekuńczych. Może być także stosowany do użytku domowego w przypadku osoby przewlekle chorej mające problem z torsjami. Sprawdza się w zakładach medycznych zakaźnych również w warunkach domowych. Proszek tego typu najczęściej stosuje się do zasypywania krwi, wymiotów, płynów surowiczych, moczu i innych płynnych odpadów. Proszek zmienia postać zestalając płynne odpady zmniejszając tym samym ich ilość. Nasi eksperci cały czas pracują nad tworzeniem nowej oferty poszerzając ją o nowe produkty, które sprawią, że dezynfekcja będzie jeszcze łatwiejsza i skuteczniejsza.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów