Wczytuję dane...

Aspiratory do nosa

Aspiratory do nosa to specjalistyczne urządzenia medyczne, które pomagają w udrożnieniu nosa z kataru jak i również zatok podczas przeziębienia. Stosowane również na górne drogi oddechowe w przypadku zapalenia gardła, ucha środkowego oraz zatok przynosowych. Z kolei w dolnych drogach oddechowych aspirator będzie pomocny przy zapaleniu: krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc. Aspiratory to urządzenia bardzo proste w obsłudze, zapewniające wygodę w użytkowaniu.

W tym dziale znajdą Państwo urządzenia dla dzieci, które również mogą być stosowane przez osoby dorosłe. Tutaj zamieściliśmy produkty bardzo dobrej jakości, jest to najczęściej wybierany asortymentem w tej kategorii przez rodziców. Do takiego również bez wątpienia należy aspirator do nosa Haxe NS1, który rekomendowany jest przez rodziców małych dzieci i pediatrów w udrażnianiu zatok i nosa. W tym modelu aspirator posiada końcówki o zróżnicowanej wielkości, które stosowane są zamiennie w zależności od gęstości wydzieliny. Co istotne to możliwość odtwarzania melodii w czasie zabiegów, taka funkcja pozwala odwrócić uwagę dziecka od wykonywanej czynności i doprowadzić ją do końca. Urządzenie cechuje bezawaryjność i bardzo dobra jakość wykonania. Nieco droższym modelem jest elektroniczny aspirator do nosa Deapan. Ten model charakteryzuje się solidnym wykonaniem i ergonomicznym kształtem, ułatwiającym trzymanie go w dłoni. Dodatkowo zapewnia bardzo cichą pracę podczas wykonywania czynności higienicznych. Urządzenie jest wodoodporne, w zestawie 2 końcówki pozwalajace na zastosowanie urządzenia przez dzieci i osoby dorosłe.

Kolejną propozycją w tej kategorii jest tańszy aspirator do nosa o nazwie Nosko. To popularny rodzaj aspiratora do nosa dla noworodków i małych dzieci. Nosko to niedrogi aspirator bardzo dobrze radzący sobie z udrożnieniem jamy nosowej i zatokowej u dzieci, które nie opanowały jeszcze umiejętności siąkania noskiem. Urządzenia są w pełni bezpieczne, ich zastosowanie powinno się użytkować zgodnie z instrukcją obsługi producenta. Nasz dział poświęcony aspiratorom do nosa wciąż powiększamy o dobrej jakości sprawdzony sprzęt spełniający normy medyczne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów