Wczytuję dane...

Produkty po porodzie

Produkty w tej kategorii to sortyment przeznaczony dla kobiet, które urodziły dzieci i są w stanie połogu. Jest bardzo ciężki okres dla kobiety, nie tylko ze względu na nową sytuacje, w której przyjmuje się rolę mamy ale również ze względów higienicznych. Po porodzie organizm kobiety powoli wraca do prawidłowego funkcjonowania jak sprzed okresu ciąży. Najczęściej takie zmiany trwają do 6 tygodni niekiedy dłużej. W tym czasie mogą pojawiać się nadmierne krwawienia, popuszczanie moczu czy różnego rodzaju infekcje. Należy wtedy zwrócić większą uwagę na zadbanie o higienę osobistą. W tym celu nasz zespół przygotował specjalistyczne produkty dla mam, które pozwolą utrzymać czystość i zapewnią komfort świeżo upieczonym mamom. Do tego rodzaju asortymentu zaliczyliśmy podkłady poporodowe Bella Mamma, które zapewniają doskonałą chłonność.

Produkty przyjazne dla skóry i co ważne zostały przebadane dermatologicznie. Bella mamma to bardzo dobre podkłady po porodzie stosowane również przy zabiegach ginekologicznych i chirurgicznych. Kolejnym dobrym i sprawdzonym produktem dla kobiet w czasie połogu są majtki chłonne, również tej samej firmy Bella Mamma. Bielizna poporodowa dostępna w dwóch rozmiarach S/M i XL, stanowi bardzo dobrą barierę ochronną przed przeciekaniem. Majtki wykonane z bardzo delikatnego i elastycznego materiału, który idealnie dopasowuje się do kobiecej sylwetki. Dodatkowo majtki posiadają elastyczną siateczkę zapewniającą cyrkulację powietrza w okolicach intymnych, minimalizując tym samym powstawanie infekcji i grzybic. W tej ofercie zamieściliśmy również wkładki laktacyjne dla kobiet. To niezwykle przydatne produkty dla mamy, które karmią i mają nadmiar pokarmu. Wkładki pozwalają ochronić bieliznę i ubranie przed przeciekaniem pokarmu. Bardzo dobrze zabezpieczają sutki przed występowaniem podrażnień, polecane dla kobiet z wrażliwą skórą.

Wkładki posiadają specjalistyczne przylepce, które pozwalają na wygodną aplikację i nie odklejają się podczas chodzenia. Wkładki bardzo przydatne w podróży i w codziennym zastosowaniu. Warto wspomnieć, że wkładki laktacyjne Bella Mamma to prestiżowy produkt, w 2007 otrzymał tytuł Super produktu roku, przyznawany przez Magazyn dla rodziców "Mam dziecko" Wydawnictwa Brauer. Nasza propozycja w tym dziale obejmuje także laktatory ręczne, są to urządzenia przeznaczone do odciągania nadmiaru pokarmu u kobiet karmiących. Laktatory także pomagają pobudzić pokarm u kobiet, które go nie mają lub mają bardzo mało. Laktatory bardzo łatwe w zastosowaniu, nie wymagają dużej siły nacisku. Mamy nadzieję, iż te produkty, które wybraliśmy do naszego sklepu pomogą przyszłym i obecnym mamom przejść okres poporodowy w bardziej komfortowych warunkach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów