Wczytuję dane...

Pozostałe artykuły

Dział o nazwie "Mama i dziecko" zawiera kategorie z asortymentem przeznaczonym dla mam i dzieci. Obok tych stworzyliśmy również kategorie zatytułowaną „Pozostałe produkty”, tutaj umieszczamy artykuły, które również przydadzą się w codziennej opiece nad dzieckiem jak i również podczas choroby „maluszka”. Znajdą Państwo między innymi takie produkty jak waga elektroniczna, która posłuży do monitorowania prawidłowej masy ciała dziecka, która świadczy o odpowiednim rozwoju. Irygator do płukania jamy ustnej, który pozwoli zadbać o prawidłowy stan uzębienia naszego dziecka, zapobiegając w przyszłości problemom z próchnicą, dziąsłami i innymi chorobami przyzębia. W tej ofercie wybraliśmy bardzo dobry irygator do jmy ustnej dla dzieci AQUAJET LD-A8.

Kolejnymi produktami, które przydadzą się w opiece przy małych dzieciach jest elektroniczna niania i ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Elektroniczna niania pozwoli na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa bez względu na pomieszczenie, w którym ono przebywa. Niania pozwala na monitorowanie dziecka, dzięki odbiorowi głosowemu, co umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem. Model elektronicznej niani KT- BABY MONITOR pozwoli na działanie w dużej odległości, aż do 200 metrów. Dodatkowym atutem w tym urządzeniu jest łatwy montaż w każdym miejscu. Nawilżacz powietrza, który wybraliśmy dla dzieci, będzie również dobrym nawilżaczem dla dorosłych. Jest to urządzenie, które pozwoli bardzo dobrze nawilżyć powietrze w domu, zwłaszcza w porach zimowych, kiedy działa ogrzewanie. Nawilżacz ORO-2020 pozwoli na 8 godzinne skuteczne nawilżenie powietrza. W tej ofercie znajdą Państwo również poduszki dla dzieci. np. poduszka Baby Dream, która pozwala na prawidłowe ułożenie główki dziecka zapobiegając deformacji.

W przypadku małych dzieci warto również zaopatrzyć się w higieniczne produkty medyczne, do których należą miękkie gruszki. Gruszki z miękkim końcem bardzo dobrze odsysają wydzieliny z nosa i pozwalają oczyścić ucho. Przygotowaliśmy gruszki w kilku rozmiarach w zależności od wieku dziecka. Innymi przydatnymi produktami dla dziecka może być apteczka pierwszej pomocy, którą można zmieścić w plecaku, przydatna będzie również w czasie wycieczek szkolonych albo w domu. Dodatkowo warto również mieć w posiadaniu zimne okłady dla dzieci. W tym dziale proponujemy dziecięce kompresy chłodzące w kształcie sowy i żółwika. Tak fantazyjne kształty pozwolą dziecku szybciej zapomnieć o skaleczeniu. Posiadamy również kolorowe opatrunki na rany dla dzieci – plastry. W tej ofercie również znajdą Państwo smoczek na butelkę NUK, kompatybilny z butelkami NUK. Warto również zaopatrzyć się w woreczki na mocz, które również posiadamy w sklepie. Woreczki tego typu mają specjalistyczną konstrukcję dopasowującą się do anatomicznej budowy chłopców i dziewczynek. Woreczki przydadzą się w badaniach okresowych moczu, w dużym stopniu ułatwiają pobranie zbiórki moczu u małych dzieci. Asortyment, który prezentujemy w tej podkategorii pozwoli ułatwić sprawowanie opieki nad małymi dziećmi. W dalszym ciągu uzupełniamy nasz sklep o nowe produkty dla dzieci i niemowląt. Zapraszamy do bycia z nami na bieżąco.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów