Wczytuję dane...

Pojemniki na odpady medyczne

Pojemniki na odpady medyczne to działa dedykowany dla wszystkich jednostek medycznych jak np. szpitale, gabinety lekarskie, jednostki opiekuńcze, gabinety medycyny estetycznej, również wyjazdowe zespoły ratownicze itp. Tutaj zakupią Państwo specjalistyczny asortyment w postaci plastikowych pojemników przeznaczony na odpady medyczne jak np. zużyte igły, strzykawki waciki. Warto zwrócić uwagę, iż jest to materiał zakaźny dlatego powinien być odpowiednio składowany i utylizowany. Dzięki temu ogranicza się ryzyko zakażenia bakteriami, wirusami przenoszonymi np. przez kontakt z zakażonym przedmiotem np. ostrza igieł, skalpeli, itp.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór pojemników o różnych pojemnościach, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie i dopasować go do warunków pracy. Nasze pojemniki dostępne są w zróżnicowanym kształcie jak np. płaski pojemnik na odpady medyczne, który może być wygodny dla zespołów ratowniczych, lekarzy, pielęgniarek przy wizytach domowych mieszczących się do toreb medycznych, również większa pojemność w postaci słoików, które można wygodnie położyć na blacie czy podłodze wiader 5, 10, 20 litrowych z pokrywką na odpady większych rozmiarów lub w większej ilości. Wszystkie pojemniki wyposażone zostały w specjalistyczny system zamknięcia zapobiegający wydostawaniu się materiału na zewnątrz.

Pojemniki wykonane zostały z solidnego i trwałego tworzywa wykazującego bardzo dobrą odporność na zniszczenia, przekłucia. Po wypełnieniu takiego pojemnika powinno się zutylizować go zgodnie z wymaganiami medycznymi. Pojemniki zostały również wyposażone w etykiety opisowe, na których można zapisać co znajduje się w środku, dla własnego bezpieczeństwa i służb porządkowych.

Pojemności pojemników na odpady jakie posiadamy w sklepie to: pojemnik płaski - 0,7l i 0,2l, słoik 0,7l, 1l i 2l, wiaderko na odpady medyczne 5l, 10l i 20l.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów