Wczytuję dane...

Produkty Lansinoh

Produkty Lansinoh w naszym sklepie to wyjątkowy asortyment dedykowany dla mam i dzieci. Lansinoh to amerykańska marka od niedawna również popularna na polskim rynku. Stworzona przez kobietę, która jest mamą dzięki temu najlepiej odzwierciedla przydatność swoich produktów dla wszystkich mam. Znaleźć w naszej bazie mogą Państwo tak jak wspomnieliśmy produkty dla mam i dzieci. A w szczególności dla kobiet karmiących, które wymagają w tym okresie stosowania specjalistycznych produktów jak np. wkładki laktacyjne, laktatory, butelki na pokarm czy woreczki. Ale także asortymentu, który będzie zapewniał mamie karmiącej większy komfort jak np. kompresy na obolałe piersi czy specjalistyczne nakładki na obolałe sutki. Dla dzieci z kolei mamy szeroki wybór smoczków które pozwalają zachować wzorce naturalnego karmienia, butelki wraz z smoczkami. Ale również poduszkę do karmienia, która jest zarówno wygodna dla mamy a przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Wszystkie produkty Lansinoh to asortyment wysokiej jakości co ciekawe marka jest jedną z najchętniej wybieranych przez przyszłe i obecne mamy. Mamy tu połączenie jakości z doskonałą funkcjonalnością w końcu produkty zaprojektowany przez kobietę karmiącą.

Dla kobiet, które karmią dziecko i mają zbyt dużą ilość pokarmu dobrym wyborem będzie zakup laktatora Lansinoh. I tutaj mamy laktatory elektryczne oraz ręczne. Ręczne sprawdzą się przy okazjonalnym ociąganiu pokarmu, kiedy mama ma jego niewielką ilość, gdyż przy odciąganiu dużej ilości mogłaby się bardzo zmęczyć. Dlatego dla kobiet mających nadmiar mleka mamy propozycję laktatora Lansinoh na obydwie piersi. Jest to duża wygodna gdyż w jednym czasie możemy odessać mleko z dwóch piersi. Z kolei dla kobiet o tak zwanej normalnej laktacji wystarczy laktator elektryczny pojedynczy. Laktatory Lansinoh posiadają miękkie nakładki co czyni je jeszcze bardzie j wygodnymi. W poszczególnych modelach można dostosować tempo i dobrać odpowiednie programy tak aby laktacja była jak najbardziej wydajna ale i komfortowa. Z kolei dla mam które cierpią na brak pokarmu mogą spróbować pobudzić laktację właśnie za pomocą laktatorów Lansinoh. Gdyż posiadają one działanie podobne do ssania sutka przez dziecko co pozwala uaktywnić gruczoły do pracy. Jeżeli jesteśmy przy laktatorach to warto także wspomnieć o asystentach laktacyjnych. Pewnie niewiele kobiet wiem czym jest taki produkt. A jest to niewielka buteleczka, która pomaga zachować każdą kapiącą kroplę mleka. Mleko mamy to cenny pokarm tak więc najlepiej aby żadna kropla nie mogła się zmarnować. I w tym może pomóc nam taki asystent laktacyjny. Czyli pojemniczek mocowany na piersi, który to zbiera pokarm np. przy karmieniu dziecka piersią czy używaniem laktatora na jedną pierś. Bo kiedy jedna pierś jest stymulowana poprzez ssanie dziecka czy laktator z drugiej samoistnie może wyciekać pokarm. Dlatego taki laktator umieszczamy na wolnej piersi samoistnie się zasysa dzięki temu nie musimy go przytrzymywać i możemy bez problemu zbierać pokarm. Nadmiar pokarmu, który odciągniemy warto jest przechowywać w bezpiecznych butelkach czy woreczkach. I takie również oferuj nam marka Lansinoh, która to posiada w swojej kolekcji butelki powstałe z bezpiecznego tworzywa nadającego się do przechowywania w lodówce, zamrażalniku. Bez zawartości szkodliwego powszechnie występującego BPA i BPA, związków chemicznych negatywnie oddziałujących na nasze zdrowie i zdrowie dziecka. W butelkach zastosowano również specjalne nakrętki zabezpieczające przed wylewaniem się mleka. I mamy kilka rodzajów buteleczek mniejsze lub większe wraz ze smoczkami.

Pokarm także można przechowywać w specjalnych woreczkach, marka Lansinoh również takie posiada Są to woreczki podobnie jak butelki powstałe z bezpiecznego tworzywa, które nie wchodzi w reakcje z żywnością. W woreczkach pokarm można przechowywać, aż do 6 miesięcy. A co ważne są one kompatybilne z buteleczkami i laktatorami marki Lansinoh oraz innymi dostępnymi na polskim rynku. Będąc przy buteleczkach nie sposób nie wspomnieć o specjalistycznych smoczkach Lansinoh, które mamy w 3 rozmiarach a mianowicie S – slow wolny przepływ dla dzieci od urodzenia do 3 miesiąca życia. M – medium czyli średni przepływ dla maluchów od 3 do 6 miesiąca życia oraz F- fast szybki przepływ dedykowane dla dzieci od 6 miesiąca życia. Smoczki można zakupić osobno bądź w zestawach wraz z buteleczkami. Ten rodzaj smoczków pozwala utrwalić prawidłowe wzorce takie jakie mają miejsce podczas karmienia piersią mamy. Są wygodne dla dziecka a ich specjalna konstrukcja zapobiega dławieniu się malucha w czasie spożywania pokarmu. Warto również wspomnieć o specjalistycznej poduszce Lansinoh zapewniającej wygodę w czasie karmienia dla mamy i dziecka. Dla mam mamy jeszcze specjalne wkładki ochronne laktacyjne jednorazowe lub wielorazowe idealne do zastosowania w dzień i w nocy. Charakteryzujące się wyjątkową miękkością i chłonnością. Także kobiety z obolałymi po karmieniu piersiami znajdą coś dla siebie a mianowicie nakładki na sutki, które bardzo często ulegają podrażnieniu. Taka nakładka zmniejsza bolesność i pozwala nadal karmić maluszka. Dodatkowo warto sprawdzić działanie kompresów idealnie łagodzących bolesność. Kompresy do zastosowania na zimno i ciepło. Ale także warto wypróbować maści z lanoliną doskonale zabezpieczające pierś przed podrażnieniem wykazujące właściwości łagodzące i przyspieszające gojenie się ran. Z kolei dla kobiet, które mają problem z płaskim lub wklęsłym sutkiem marka Lansinoh przygotowała pomoc w postaci niewielkiej pompki, która pomaga bezboleśnie na wyciąganie sutka. U nas każda mama na pewno znajdzie produkty, które pomogą przejść jej okres karmienia w pełni zadowolenie dla siebie i malucha.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów