Wczytuję dane...

Kasetki na leki i przecinacze

Kasetki na leki to nowa kategoria w naszym sklepie, w której umieściliśmy takie produkty jak kasetki lekowe z porami dnia, z oznaczeniami dni tygodnia. A ponadto znajdą tam Państwo kruszarki do leków czy gilotynki do tabletek. Są to produkty, które powinna mieć każda osoba stosująca leki czy suplementy diety. Bardzo często zdarza się, że przyjmujemy różnego rodzaju leki czy suplementy diety w tabletkach. I aby się nie pomylić najlepiej jest je posegregować a do tego celu użyć właśnie prezentowanych kasetek lekowych. Na przykład dla osób, które przyjmują różnego rodzaju leki o zalecanej porze dobrym wyborem będzie zakup kasetki z porami dnia. Czyli na kasetce widnieje napis rano, popołudnie, wieczór.

Dla osób, które przyjmują leki codziennie dobrym rozwiązaniem okażą się kasetka z podpisami dni tygodnia. Takie kasetki są bardzo przydatne w podróży. Sprawdzą się także dla osób, którym leki przygotowuje ktoś z rodziny czy opiekun. Niezbędne w ośrodkach i placówkach opiekuńczych gdzie znajduje się większa liczba osób pod opieką. W tym dziale znajdą Państwo także rozkruszarki do leków i gilotynki. Rozkruszarki jak sama nazwa wskazuje pozwalają rozkruszyć nam lek do postaci proszku. Jest to istotne dla osób, które potrzebują przyjąć tabletki w formie proszku. Można także wymieszać proszek z wodą jeżeli takie są zalecenia. Wszystko zależy od tego jak lek jest zalecany do spożywania. A to określa lekarz, farmaceuta lub producent leku.

Z kolei gilotyna do leków pozwala nam na równomierne przepołowienie tabletki. Przeznaczona jest dla osób, które nie mogą połykać większej tabletki. Z różnych przyczyn zdrowotnych. Wiele osób nie jest wstanie samodzielnie połknąć większej tabletki, ponieważ mają odruch wymiotny, niektórzy nie są w stanie połykać tabletek przed obawą, że się zakrztuszą. Dlatego taki rodzaj rozkruszarki czy gilotynki będzie przydatny w każdym domu. Także polecane dla dzieci i w przypadku podaży leków u zwierząt.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów