Wczytuję dane...

CEWNIKI, DRENY, ZGŁĘBNIKI, SONDY ŻOŁĄDKOWE

Pojęcie: cewniki jest bardzo szerokie, zawiera w sobie wiele dziedzin i czynności medycznych. Stworzyliśmy ten dział, gromadząc w jednym miejscu każdy rodzaj cewnika: cewniki Foley (kateter), cewniki Tiemanna, cewniki Nelatona, cewniki do odsysania, zgłębniki żołądkowe (sondy żołądkowe), cewniki do podawania tlenu (dreny tlenowe, przewody tlenowe) oraz cewnik do drenażu (dodatkowo również butelka Redona).

Podstawową cechą tej grupy produktów, niezależnie od tego, czy są to cewniki do pęcherza moczowego, czy cewniki do ssaka, zawsze jest ich wysoka jakość wykonania, precyzja i długi termin przydatności. Bardzo ważne, by każdy cewnik, zgłębnik, sonda czy dren, posiadały nienaruszony stan opakowań jednostkowych, które gwarantują ich jałowość i przydatność do użytku. Produkty jałowe mają to do siebie, że w momencie uszkodzenia opakowania, zwyczajnie tracą swoją przydatność. Umieszczenie w wewnątrz jam ciała skażonego wyrobu (a za taki potencjalnie uznać należy każdy niejałowy przedmiot) może doprowadzić do powstania zakażeń, stanów zapalnych i reakcji obronnych organizmu.

Ponieważ każdy z nas jest inny, bardzo istotną kwestią stosowania wyrobów medycznych zawartych w tym dziale jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Zawsze dbamy o to, by oferować Państwu pełną paletę rozmiarów prezentowanych przez nas produktów.