Wczytuję dane...

PIELUCHOMAJTKI, WKŁADKI UROLOGICZNE, PIELUCHY

Inkontynencja jest mówiąc w dużym uproszczeniu objawem polegającym na nietrzymaniu moczu lub kału, czyli po prostu brakiem kontroli nad tym kiedy proces oddawania moczu czy kału występuje. Powyższa przypadłość dotyczy bardzo wielu osób, nie tylko pacjentów w podeszłym wieku, mimo to nierzadko omawiana bywa w sposób wstydliwy – obecnie ten trend powoli zaciera się i ludzi przy pomocy produktów, takich jak: pieluchomajtki, wkładki urologiczne, pieluchy anatomiczne są w stanie ograniczyć do minimum wpływ inkontynencji na ich życie.

Wybór odpowiedniego produktu w dużej mierze zależy od samego pacjenta lub w przypadku osób wymagających stałej opieki – pielęgniarki, opiekuna, lekarza itp. Osoby dotknięte nietrzymaniem moczu w stopniu lekkim lub średnim, mogą skorzystać ze wsparcia jakie dają wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn. Wspomniane wyroby przeznaczone są dla ludzi wciąż aktywnych, w szybki i wygodny sposób umożliwiające im pełne funkcjonowanie w codzienności.

Produkty bardziej zaawansowane, takie jak pieluchomajtki, pieluchy dla dorosłych Seni i Tena, wkłady chłonne, bielizna chłonna – przeznaczone są dla pacjentów z nieco większymi problemami, u których cienkie wkładki urologiczne mogłyby nie zdać egzaminu. Na szczęście nawet ta grupa produktów zawiera w sobie liczne rodzaje chłonności (nierzadko korelujące wprost z grubością warstw) i dostosowanie wygodnego a jednocześnie skutecznego rozwiązania pozostaje jedynie kwestią zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz asortyment to wysokiej jakości wyroby medyczne, które posiadają zaawansowaną technologicznie strukturę, umożliwiającą np. wentylację skóry i okolic intymnych, absorbowanie nieprzyjemnego zapachu, czy chociażby ograniczenie efektu szeleszczenia materiałów.