Wczytuję dane...

MASKI TLENOWE, RURKI, RESUSCYTATORY, FILTRY

Oddychanie to podstawowa funkcja życiowa każdego człowieka. Taki stan rzeczy wymuszał na medycynie od zawsze skupienie największej uwagi. Prawidłowa wymiana gazów, funkcjonowanie płuc i układu krążenia – to elementy składowe, bez których żaden ludzki organizm nie jest w stanie funkcjonować. Mówiąc wprost: oddech, to życie.

Kategoria zawiera produkty stosowane w tlenoterapii pacjentów oraz w szeroko pojętej wentylacji oddechowej. Umieściliśmy tutaj:
- maski twarzowe (maski: Ambu, do resuscytacji, anestetyczne, krtaniowe itp.)
- maski tlenowe (maski do: tlenoterapii, inhalacji, nebulizacji, z drenem i workiem itp.)
- resuscytatory PCV i silikonowe (tzw. worek „ambu” dla dzieci i dorosłych)
- cewniki i dreny tlenowe (wąsy tlenowe)
- rurki intubacyjne (do intubacji) oraz ustno-gardłowe (Guedela)
- urządzenia do odsysania pacjentów - ssaki elektryczne i ręczne

W odpowiednich kategoriach pogrupowaliśmy konkretne produkty w taki sposób, by znalezienie ich było możliwie najłatwiejsze. Znajdują się tutaj zarówno produkty dla profesjonalnych użytkowników i personelu medycznego, jak chociażby wspomniane rurki dotchawicze czy maski anestetyczne, jak i wyroby stosowane przez pacjentów i ich opiekunów w domach.

Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada certyfikat wymagany dla wyrobów medycznych, co oznacza, że są to artykuły bardzo dobrej jakości. Dbamy o odpowiednie ich przechowywanie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem w trakcie transportu.