Wczytuję dane...

ODZIEŻ MEDYCZNA I LECZNICZA

W tej kategorii prezentujemy Państwu odzież medyczną i odzież lekarską używaną w szpitalach, przychodniach, na salach zabiegowych itp. Tego typu odzież ma za zadanie zapewnić komfort i wygodę, jak również bezpieczeństwo i higienę zarówno pracownikowi służby zdrowia, lekarzowi podczas zabiegu, pielęgniarce asystującej jak i pacjentowi. Odzież medyczna chroni przed drobnoustrojami, bakteriami i płynami podczas zabiegów. Bywa także wykorzystywana w kosmetyce, gastronomii i przemyśle.

Jednym z głównych elementów tej kategorii są skarpetki medyczne (tzw. skarpetki bezuciskowe). Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę skarpet leczniczych, tj. skarpetki bambusowe (wykonane z naturalnego bambusu) oraz skarpetki z przędzy bawełnianej (również naturalnej). Oferowane przez nas skarpety zdrowotne firmy Deomed Bamboo i Cotton spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Znajdą Państwo tutaj również czepki pielęgniarskie z cienkiej, przewiewnej włókniny, wygodne w stosowaniu, jałowe oraz niejałowe, sterylne czepki chirurgiczne, niekrępujące ruchów fartuchy chirurgiczne w różnych rozmiarach dostępne w wersji jałowej i niejałowej oraz maski chirurgiczne o wysokim współczynniku filtrowania (pojedyncze sztuki lub ekonomiczne zestawy), które prócz ściśle medycznego zastosowania mogą służyć osobom chorym podczas przeziębienia.

Profesjonalnie wykonana odzież medyczna zapewnia komfort i dopasowanie. Oferowane przez nas produkty są odporne na strzępienie i odznaczają się wytrzymałością. Wszystkie produkty zawarte w poniższej kategorii to profesjonalne, certyfikowane wyroby medyczne, co daje gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa.