Wczytuję dane...

Pianki i chusteczki nawilżane

Chusteczki nawilżane wykonane są w miękkiej i przyjemnej w dotyku włókniny. Wykazują właściwości kojące, łagodzą podrażnienia i pomagają utrzymać higienę przez cały dzień. Chusteczki nawilżające to doskonały produkt ułatwiający higienę w każdym miejscu i o dowolnej porze. Testowane alergologicznie gwarantują bezpieczeństwo. Nadają się do pielęgnacji każdego typu skóry. Pozwalają na szybkie odświeżenie się np. w podróży. Wilgotne chusteczki doskonale sprawdzą się w przypadku osoby chorej, wymagającej pomocy w czynnościach higienicznych.

Nasączane chusteczki są praktyczne w użyciu, przeznaczone do częstego stosowania. Szczelne opakowanie przedłuża ich trwałość i zapobiega wysychaniu. W ofercie mogą Państwo znaleźć chusteczki w ekonomicznych dużych opakowaniach, a także małe opakowania podręczne. Pielęgnacyjne chusteczki nawilżane dla dzieci znacznie ułatwiają także opiekę nad niemowlakiem i małym dzieckiem. Delikatna, miękka struktura chusteczek zapewnia miłe doznania, uczucie komfortu i świeżości.

W ofercie posiadamy także piankę myjąco-pielęgnującą, która pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, nawilża, odświeża i pielęgnuje każdy rodzaj skóry. Wykazuje właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu może być stosowana także do pielęgnacji pacjentów ze skórą wrażliwą.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów