loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj

Rękawice lateksowe to klasyczne rękawice medyczne stanowiące barierę dla bakterii i mikroorganizmów. Są wykorzystywane do pracy z materiałem septycznym, doskonałe do oddziałów w których leczy się choroby zakaźne. Rękawice lateksowe stosuje się w warunkach podniesionego ryzyka zakażenia i kontaktu z różnego rodzaju bakteriami, podłożem chorobotwórczym i krwią. Wykazują odporność na kontakt z silnymi lekami cytostatycznymi.

Rękawice lateksowe polecane są do stosowania w szpitalach, laboratoriach, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, w salonach kosmetycznych i fryzjerskich czy w weterynarii.

W ofercie posiadamy rękawice lateksowe pudrowane oraz bezpudrowe (bez talku) dostępne w różnych rozmiarach. Tworzywo z którego wykonane są rękawice zostało opracowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Obniżona ilość składników uczulających zawartych w lateksie zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii. Jednakże osoby uczulone na lateks powinny zachować ostrożność i w przypadku reakcji alergicznej zaprzestać stosowania. Osobom ze skórą wrażliwą, podatną na uczulenia, polecamy inne rękawice diagnostyczne np. nitrylowe lub winylowe, także dostępne w naszym sklepie.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów