Wczytuję dane...

Pieluchomajtki dla dorosłych

Pieluchomajtki Seni zostały stworzone w trosce o komfort i higienę podopiecznych ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Pampersy dla dorosłych są odpowiednie także na inkontynencję kałową. Ich kształt i elastyczne ściągacze pozwalają na wygodne dopasowanie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. System zapinania i odpinania umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie pieluch. Sprawdzą się w przypadku osób chodzących, mniej mobilnych a także leżących i niesamodzielnych.

Wkład chłonny rozmieszczony został w strategicznych miejscach, tak by wyeliminować ryzyko przeciekania oraz zapewnić suchość i czystość skórze, która ma kontakt z powierzchnią pieluchomajtek. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko powstawania odparzeń i podrażnień. Pieluchomajtki wyposażone zostały w specjalny system pochłaniania nieprzyjemnych zapachów zapewniający uczucie świeżości. Materiał z jakiego wykonane zostały pampersy oraz laminat przepuszczający powietrze pozwala skórze oddychać, zmniejsza więc ryzyko powstawania odleżyn u podopiecznych leżących.

Pieluchomajtki wyposażone zostały w praktyczny indykator wilgotności informujący o konieczności zmiany pampersa na nowy. Poniżej znajdą Państwo pieluchomajtki przeznaczone na dzień - Super Seni oraz na noc - Super Seni Plus.