Wczytuję dane...

Akcesoria (aparaty, kraniki, przedłużacze itp.)

W poniższej podkategorii zebrane zostały różne akcesoria medyczne związane z iniekcją, infuzją, pobieraniem krwi a także dezynfekcją. Produkty są specjalistycznymi wyrobami medycznymi przeznaczonymi do stosowania w profesjonalnej obsłudze szpitalnej, klinicznej, opiece nad pacjentem, podczas zabiegów a także w weterynarii.

W ofercie znajdują się:
- nawilżane gaziki odkażające, odpowiednie do dezynfekcji i oczyszczania, do ran iniekcyjnych, do zabiegów kosmetycznych itp., zapobiegające zanieczyszczeniom i powstawaniu zakażeń.
- samoprzylepne opatrunki do zabezpieczania kaniul przed przemieszczeniem, przytrzymujące wenflon w miejscu, jałowe i higieniczne, pochłaniające ewentualny wysięk z rany
- aparaty do infuzji, do kroplówki i do transfuzji z uniwersalnymi zakończeniami
- stazy materiałowe (opaski uciskowe) z łatwym, regulowanym systemem zapięcia
- koreczki do wenflonów (kaniul)
- kraniki trójdzielne (nazywane także zaworkami trójdrożnymi) umożliwiające kontrolę i regulację przepływu płynów podczas infuzji
- przedłużacze do pomp infuzyjnych stosowanych na oddziałach intensywnej terapii, przezroczyste i bursztynowe (odpowiednie do leków światłoczułych).

Dbamy by produkty, które mamy w ofercie, cechowały się wysoką jakością i długim terminem przydatności. Wszystkie akcesoria spełniają restrykcyjne normy europejskie obowiązujące dla wyrobów przeznaczenia medycznego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów