Wczytuję dane...

DIAGNOSTYKA I BADANIA

Prawidłowa diagnostyka to podstawa wszelkich czynności medycznych. Niniejszy dział zawiera przede wszystkim produkty pomocne w diagnostyce, będące uzupełnieniem takich działów jak: termometry czy ciśnieniomierze.

Umieściliśmy tu wyroby medyczne przeznaczone dla specjalistów i ludzi zawodowo związanych z medycyną, takie jak: żel do USG oraz EKG, stetoskop, latarka diagnostyczna, wzierniki ginekologiczne i wzierniki do otoskopu, młotek neurologiczny, elektrody i inny specjalistyczny sprzęt. Dział uzupełniliśmy również o produkty potrzebne każdemu, między innymi: szpatułki laryngologiczne, pojemniki na mocz i kał, pikflometr, wagi, nakłuwacze do badania cukru we krwi (dla cukrzyków) i wiele innych.

Cała grupa produktów związana z diagnostyką i badaniami pacjentów, jest przez nas regularnie powiększana i aktualizowana o nowe, cenne pozycje. Zdajemy sobie sprawę, że produkty tej dziedziny medycyny powinny zawsze posiadać odpowiednią jakość wykonania i zawsze spełniać swoje zadanie. Wyroby sterylne (jałowe) magazynujemy w taki sposób, by nie dochodziło do utraty tych właściwości z powodu uszkodzeń opakowań lub nieprawidłowego składowania. Podobna dbałość cechuje również przygotowywanie towaru do wysyłki, gdzie standardową procedurą jest kontrola i odpowiednie zabezpieczenie nadawanego produktu.