Wczytuję dane...

Ciśnieniomierze manualne

W tym miejscu znajdziecie Państwo dobry ciśnieniomierz zegarowy (ciśnieniomierz manualny). Każdy oferowany przez nas tradycyjny aparat do mierzenia ciśnienia, to profesjonalny wyrób medyczny znanego producenta. Nigdy nie decydowaliśmy się na umieszczanie w naszej ofercie wyrobów wątpliwego pochodzenia z tak zwanego „prywatnego importu”.

Wartym uwagi niewątpliwie pozostaje ciśnieniomierz manualny ze stetoskopem Rossmax GD-102 – jest to prawdopodobnie najlepszy aparat do pomiaru ciśnienia tego typu. Jego niewątpliwymi zaletami są: najwyższa precyzja pomiaru, ponadprzeciętna jakość wykonania oraz zdecydowana wygoda użytkowania. Ta ostatnia cecha jest wynikiem połączenia w jedną całość wszystkich elementów składowych, jakie ciśnieniomierz manualny musi posiadać. Każdy ciśnieniomierz Rossmax posiada dołączony gratis stetoskop. Model GB-102 różni się od opisywanego modelu tym, że pompka do ciśnieniomierza (gruszka) znajduje się osobno – może to wymagać na użytkowniku uzyskania pewnej wprawy lub dokonywania pomiaru z użyciem obydwu dłoni.

Posiadamy również precyzyjny i solidnie wykonany tradycyjny ciśnieniomierz dla dziecka. Jest to aparat do mierzenia ciśnienia przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i niemowląt. Wielu lekarzy i specjalstów poleca ten produkt, jako dobry ciśnieniomierz dla dziecka i niemowlaka. Dzieje się tak za sprawą dwóch zalet: pewnego (precyzyjnego) pomiaru oraz przekonaniu, że badanie ciśnienia u dziecka powinno być wykonywane przy wykorzystaniu właśnie manualnego aparatu, ponieważ pozwala to na ograniczenie ryzyka zbyt mocnego napompowania mankietu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów