Wczytuję dane...

Balsamy, olejki, kremy itp.

Zachowanie możliwie najwyższego standardu higieny w przypadku osoby chorej (pacjenta leżącego) jest niezwykle ważne. U pacjentów leżących a także u osób starszych wzrasta ryzyko wystąpienia podrażnień. Należy zwrócić uwagę, że nie tylko skuteczne oczyszczenie ale i regeneracja naskórka ma wpływ na zdrowie, komfort i samopoczucie pacjenta.

W naszym sklepie znajdą Państwo szereg artykułów, które doskonale sprawdzą się w pielęgnacji ciała. Posiadamy delikatne preparaty myjące, aktywizujące oraz ochronne, które doskonale sprawdzą się w przypadku skóry bardzo wrażliwej, narażonej na otarcia i podrażnienia. Znajdą Państwo u nas środki nadające się do higieny ogólnej a także higieny intymnej, chroniące naskórek narażony np. na odparzenia. Delikatne pianki i żele myjące, a także kremy z aktywnym składnikiem pochłaniającym zapach moczu polecamy szczególnie osobom z problemem inkontynencji.

Seria kosmetyków pielęgnacyjnych Seni Care, marki cenionej na całym świecie, pozwoli Państwu wybrać produkty zgodne z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Ponieważ skóra pacjenta chorego wymaga większej uwagi, niż przeciętnej osoby zdrowej, a w pielęgnacji osoby chorej istotne jest by prócz na dokładnym oczyszczeniu skóry skupić uwagę także na nawilżeniu i ochronie, producent kosmetyków Seni Care wychodzi naprzeciw temu wyzwaniu. Głęboko nawilżające produkty pielęgnacyjne o działaniu odżywczym i nawilżającym dadzą uczucie ukojenia i głębokiego nawilżenia nawet bardzo suchej skóry. Dodatkowo chronią skórę zagrożoną odleżynami i odparzeniami i przyspieszają proces gojenia.

W poniższej kategorii znajdą Państwo: kremy odżywcze i nawilżające (o lekkiej konsystencji, łatwe w rozprowadzaniu i wchłanianiu), emulsje i kremy zmiękczające zrogowaciały naskórek, balsamy kojące i wygładzające, żele pobudzające krążenie i niwelujące napięcia mięśniowe, olejki pielęgnacyjne (do nawilżania oraz do masażu ciała), delikatne kremy i lotiony myjące (zastępujące mydło).

Wszystkie kosmetyki z linii Seni Care zostały przetestowane dermatologicznie, ich pH jest optymalne dla skóry, są bezpieczne w użyciu, a łagodna i hipoalergiczna formuła pozwala na stosowanie nawet w przypadku skóry suchej i narażonej na duże podrażnienia. Są skutecznym rozwiązaniem dla osób leżących, seniorów a także pacjentów stosujących różne środki chłonne, w tym pieluchy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów