Wczytuję dane...

Żele do USG/EKG, elektrody

Od każdego badania oczekujemy bezpieczeństwa, skuteczności i precyzyjnych wyników. Aby spełnienie tych warunków było możliwe, prócz profesjonalnego sprzętu medycznego należy używać także specjalistycznych preparatów transmisyjnych pomiędzy aparaturą medyczną a skórą osoby badanej. Żele przewodzące do EKG i USG, a także elektrody EKG powinny być najwyższej jakości i nie wywoływać zakłóceń w odbieranym obrazie.

Dostępne poniżej wysokiej jakości elektrody przewodzące, dzięki czujnikom pokrytym chlorkiem srebra umożliwiają dokładne odczyty. Idealnie sprawdzą się w diagnostyce i monitorowaniu rytmu serca. Posiadamy elektrody do ekg Convidien Kendall H925G i Sorimex EK-S 45 PGS.

Żele marki Żelpol to także profesjonalne produkty „z górnej półki”, bezpieczne dla skóry pacjenta (z neutralnym odczynem pH), hipoalergiczne. Posiadają optymalną konsystencję ułatwiającą rozprowadzanie w miejscu poddawanemu badaniu, jednocześnie nie spływają. Bezpieczny skład żeli dostępnych w naszym sklepie gwarantuje także brak negatywnego oddziaływania na głowice aparatów. Żele zarówno do EKG jak i do USG wykazują doskonałe przewodzenie bez zakłóceń, przekazują czytelny obraz, nie zawierający artefaktów, dzięki czemu badanie jest bardzo dokładne.

Żele do USG doskonale sprawdzą się w diagnostyce i terapii ultrasonograficznej (także w badaniach KTG i dopplerowskich), w ginekologii i proktologii oraz w gabinetach kosmetycznych i pracowniach fizykoterapeutycznych. Żel do EKG to niezastąpiony produkt wykorzystywany w rejestracjach długoterminowych (Holtera), w defibrylacji, w elektrostymulacji, w nowoczesnych zabiegach kosmetologicznych i we wszelkich zabiegach z wykorzystaniem przewodzenia impulsu elektrycznego.

Żele diagnostyczne dostępne są w różnej wielkości opakowaniach: żele do USG: 0,5 kg, 1 kg, oraz ekonomiczne duże opakowanie - 5 kg, żel do EKG: 0,25 kg z wygodnym aplikatorem. Wszystkie produkty mają długi termin przydatności oraz są odporne na wysychanie. Elektrody także zamknięte zostały w opakowaniu przedłużającym żywotność i chroniącym przed wysychaniem żelu oraz kleju.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów