Wczytuję dane...

Maski anestetyczne, CPR i krtaniowe

Kontrola oddechu, utrzymywanie wentylacji płuc na zadowalającym poziomie czy też przywracanie drożności w przewodzie oddechowym to podstawowe czynności wykonywane podczas pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Proponujemy państwu szeroki wybór akcesoriów medycznych wspomagających wentylację dróg oddechowych pacjenta. Mogą być one przydatne w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia.

W tej kategorii znajdziecie Państwo produkty, które znajdują zastosowanie wśród personelu medycznego, w placówkach ochrony zdrowia, w anestezjologii (m.in. maska krtaniowa LMA), na bloku operacyjnym, w ratownictwie medycznym (np. maska anestetyczna do resuscytatora lub maska ratownicza do resuscytacji – Ambu CPR) oraz takie, które mogą być użyte przez osoby nie związane ze służbą medyczną, a które także mogą nieść pomoc, np. ustnik do resuscytacji czy maseczka do sztucznego oddychania (RKO).

Produkty, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów. Końcówki poszczególnych sprzętów są kompatybilne z większością urządzeń medycznych. Posiadamy duży wybór produktów w różnych rozmiarach i atrakcyjnych cenach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów