Wczytuję dane...

Kompresy - gaziki, gazy

Kompresy i gazy to niezbędne materiały opatrunkowe służące do opatrywania ran podczas różnego rodzaju zabiegów ambulatoryjnych i higienicznych a także podczas udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Kompresów i gazików używa się w celu bezpiecznego zewnętrznego opatrzenia rany a także podczas procedur inwazyjnych (wówczas gazy stosuje się w stanie nierozwiniętym). Są niezastąpionym artykułem medycznym, który powinien znaleźć się w każdej apteczce.

W tej kategorii produktów opatrunkowych znajdą Państwo jednorazowe kompresy i gazy jałowe (sterylne) oraz kompresy i gazy niejałowe w szerokiej palecie rozmiarów. Kompresy wykonane są z bezpiecznej gazy bawełnianej, hydrofilowej. Dostępne w różnym stopniu nitkowatości (13- i 17 nitkowe) i o różnej ilości warstw (8-, 12- i 16 warstwowe). Kompresy i gazy (gaziki) wykonane są w chłonnego materiału, dobrze absorbującego wilgoć i płyny. Gazy są spójne, nie snują się, na powierzchni kompresów nie znajdą Państwo luźnych włókien, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa podczas opatrywania ran. Duży wybór wielkości i grubości (różna ilość warstw) gazików i kompresów a także dostępne ekonomiczne opakowania pozwolą Państwu na wybranie zadowalającego produktu.

Dbamy, by nasz asortyment był zawsze najwyższej jakości a także by był opatrzony długim terminem ważności. Zapraszamy do zapoznania się z produktami w poniższej podkategorii.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów