Wczytuję dane...

Plastry i przylepce

Skaleczenia, otarcia i małe urazy są nieodłącznym elementem naszej codzienności. A ponieważ wypadki przytrafiają się często w najmniej spodziewanym momencie, warto zadbać, by w zasięgu ręki mieć niezbędne materiały ułatwiające pierwszą pomoc. Prawidłowo wyposażona apteczka podręczna lub domowa zapewni Państwu optymalną ochronę i niezbędne zabezpieczenie.

Aby uniknąć infekcji i zakażeń, niezbyt głębokie rany i skaleczenia niewymagające interwencji lekarza mogą Państwo z powodzeniem opatrzyć samodzielnie. Wystarczy w tym celu użyć odpowiedniego plastra. Należy pamiętać, że plastry powinno się zawsze stosować na czystą i osuszoną skórę.

W naszym sklepie znajdą Państwo plastry wykonane z różnego rodzaju materiału: włókninowe, tkaninowe, foliowe, hipoalergiczne i oddychające. Tworzywo, z jakiego wykonane są plastry jest zawsze bezpieczne i przyjazne dla skóry. Jednocześnie niezawodnie chroni ranę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: zanieczyszczenie, kurz czy dalsze otarcia i podrażnienia.

W ofercie posiadamy przylepce w rolce w różnych rozmiarach, nadające się do mocowania opatrunków, z mocnym klejem akrylowym oraz elastyczne plastry z chłonnymi opatrunkami, doskonale przylegające nawet w trakcie wzmożonej aktywności, także odporne na wilgoć (wodoodporne). Plastry są dostępne w różnych wersjach, zestawach i rozmiarach, gotowe do użycia lub przeznaczone do cięcia. Posiadamy uniwersalne, ekonomiczne plastry o różnym kształcie i kolorze, także transparentne (przezroczyste), które umożliwiają dyskretne osłonięcie skaleczonego miejsca. Dla najmłodszych proponujemy kolorowe plastry dla dzieci, z bajkowymi motywami, wygodne i dobrze przylegające do rany. W tej kategorii materiałów opatrunkowych znajdą Państwo także chłonne plastry na pęcherze i odciski, hydrokoloidowe, łagodzące ból wywołany przez pęcherz i przyspieszające proces gojenia.

Dbamy, by wszystkie proponowane przez nas produkty były zawsze opatrzone długim terminem przydatności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Szeroki wybór pozwoli Państwu okryć produkt spełniający Państwa oczekiwania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów