Wczytuję dane...

Czepki, myjki, ręczniki, śliniaki

Pielęgnacja osób chorych wymaga nie tylko cierpliwości i spokoju ale także zastosowania niezbędnych produktów, które sprawią, że czynności higieniczne przebiegną sprawnie i nie staną się dla pacjenta traumatycznym przeżyciem. Szczególnie osobę chorą cechuje większa wrażliwość na różnego rodzaju bodźce. Pielęgnacja osoby chorej, zwłaszcza leżącej, powinna przebiegać sprawnie i nie wywoływać dodatkowego stresu u pacjenta. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, które mogą ułatwić to wymagające zadanie.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo myjki cenionych marek Seni oraz Abena, podfoliowane lub bez folii. Specjalnie zaprojektowane rękawice (myjki) skutecznie oczyszczają skórę pacjenta i umożliwiają dodatkową ochronę opiekunowi, tak by skóra dłoni nie stykała się z nieczystościami. Posiadamy także wygodne w użyciu myjki nasączane środkiem myjącym (mydłem), które umożliwiają sprawny przebieg czynności higienicznych, jednocześnie zapewniając przyjemny masaż skóry. Produktem ułatwiającym pielęgnację osoby niesamodzielnej są także mocne ręczniki higieniczne Seni Care, miękkie i praktyczne.

W ofercie mamy duże śliniaki higieniczne, bardzo wygodne w użyciu, jednorazowe, które chronią odzież pacjenta podczas karmienia. Stanowią zabezpieczenie także podczas różnych czynności toaletowych np. podczas higieny jamy ustnej.

Znacznym ułatwieniem podczas wykonywania czynności odświeżających, zwłaszcza w przypadku osoby leżącej może być specjalna dmuchana wanienka do mycia włosów (miska do mycia włosów chorego człowieka) z prysznicem, umożliwiająca dokładne umycie i spłukanie włosów lub praktyczny czepek umożliwiający mycie włosów bez użyciu wody. W tej kategorii znajdą Państwo także bidet zakładany na sedes, usprawniający wykonywanie czynności higienicznych osób chorych, starszych lub niepełnosprawnych.

Produkty wspomagające pielęgnację osoby chorej sprawdzą się zarówno w opiece domowej jak i w zakładach opieki zdrowotnej, w różnych placówkach opiekuńczo-leczniczych, w domach dla seniorów oraz we wszelkich placówkach medycznych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów