Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości podkłady pod gips w rolce

Bardzo dobre podkłady pod gips Matosoft Synthetic TZMO przeznaczone głównie do profesjonalnego użytkowania w chirurgii i ortopedii. Są to podkłady medyczne do zastosowania pod opatrunki gipsowe do wyścielania szyn, rękawów siatkowych itp. Podkłady w wygodnej rolce, która pozwala na zużycie ich w takiej ilości jaka jest wymagana. Opatrunki stosuje się w celu zminimalizowania podrażnień i otarć skóry na którą nakłada się opatrunek gipsowy.

Zadaniem tego rodzaju podkładu jest również zabezpieczenie skóry przed wilgocią i innymi czynnikami środowiska. Zastosowany w podkładach materiał wysokiej jakości wykazuje bardzo dobrą odporność na rozwarstwienia i rozerwania, odporny na wilgoć. Dodatkowo podkład gipsowy TZMO jest elastyczny i pozwala na doskonałe dopasowanie do poszczególnych części ciała, stanowi bardzo dobre wypełnienie dla krzywizn, dzięki temu nałożenie gipsu jest dużo łatwiejsze. Miękka struktura jest przyjazna dla skóry pacjenta. Specjalistyczny materiał zapewnia skórze ochronę przed powstawaniem ucisków, wysuszeniem skóry i ciepłem. 

Podkłady podgipsowe Matosoft są wygodne w zastosowaniu, dużo bardziej niż zwykłe waty, dzięki temu praca z nimi jest również łatwiejsza i przyjemniejsza dla chirurga czy ortopedy. Podkłady zapewniają wysoki komfort podczas noszenia opatrunku unieruchamiającego. Podkłady w tej ofercie w rozmiarze 20 cm x 3 m, sprawdzą się na większe części ciała i wystarczą na dłużej. W naszej ofercie sklepu internetowego posiadamy również inne rozmiary podkładów pod gips oraz inny asortyment opatrunkowy. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- podkłady pod gips w rolce
- przeznaczone do profesjonalnego zastosowania w ortopedii i chirurgii
- służą jako materiał opatrunkowy wyścielający szyny, rękawy itp.
- stosowane w celu zminimalizowania otarć i podrażnień
- stanowią ochronę przed wilgocią i zanieczyszczeniami
- posiadają materiał wysokiej jakości
- odporne na rozerwania i rozwarstwienia
- elastyczna formuła zapewnia idealne dopasowanie się do opatrywanej części ciała
- bardzo dobrze wypełniają krzywizny, dzięki temu łatwiej i szybciej zakłada się opatrunek gipsowy
- miękka struktura zapewnia komfort pacjentowi
- niniejsza oferta dotyczy podkładów w dużym rozmiarze 20 cm x 3 m