Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobre i niedrogie podkłady pod gips

W tej ofercie prezentujemy tanie podkłady pod gips to polecane produkty medyczne do zastosowania w chirurgii i ortopedii. Są to ekonomiczne podkłady podgipsowe, które będą odpowiednie do zastosowania w większych palcówkach, gdzie codziennie wykorzystuje się dużą ilość materiału. Podkłady zostały przeznaczone do zastosowania pod wyścielenie szyn, rękawów siatkowych oraz jako podkład pod opatrunek gipsowy. Podkłady głównie służą do zabezpieczenia skóry przed uszkodzeniami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią, nadmiernym uciskiem.

Za pomocą podkładu można wyrównać wszelkie krzywizny, wypełnić powierzchnię, dzięki temu zakładanie opatrunku gipsowego jest łatwiejsze i szybsze. Materiał z jakiego zostały wykonane podkłady jest bardzo miękki, dzięki temu komfortowy dla użytkownika podczas unieruchomienia. Podkłady podgipsowe oprócz zastosowania w warunkach medycznych, można stosować jako podkład do łóżka dla osób, długotrwale unieruchomionych leżących, niekiedy pozwalają ograniczyć występowanie odleżyn, zapewniają również większy komfort dla chorego.

Podkłady gipsowe w tej ofercie dostępne w rozmiarze 10 cm x 3 m, odpowiednie na większe i mniejsze powierzchnię ciała. Dodatkowo podkłady można przyciąć do odpowiedniego rozmiaru, dzięki temu nie marnujemy materiału. Podkłady w rolce to wygodna forma materiału opatrunkowego, która jest łatwa w aplikacji i pozwla oszczędzić nasz czas. W naszej ofercie posiadamy również inne rozmiary podkładów ekonomicznych jak np. 15 cm x 3m, czy 20 cm x 3m oraz droższe podkłady pod gips, które wyróżnia doskonała jakość wykonania. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i skorzystania z zakupów na wybrany asortyment posiadamy atrakcyjne ceny promocyjne. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- ekonomiczne podkłady gipsowe
- polecane do wyścielenia pod szyny, rękawy siatkowe, jako materiał pod gips
- służą do zabezpieczania skóry przed uszkodzeniami, uciskami
- stanowią ochronę przed wilgocią
- podkłady zabezpieczają przed zanieczyszczeniami i innymi czynnikami
- mogą być stosowane jako wyścielanie łóżek
- podkłady powstały z miękkiego materiału
- prezentowany rozmiar przeznaczony na mniejsze i większe powierzchnie 10 cm x 3 m
- podkłady w wygodnej rolce
- zapewniają doskonały komfort pacjentowi


Napisz opinię
2017-06-26 13:13:15 - 

Bardzo dobrze dopasowują się do ciała i są przyjemne w dotyku. Fajny produkt