Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry resuscytator dla niemowląt

W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości niedrogi worek samorozprężalny dla niemowląt – PCV tzw. resuscytator. Resuscytatory należą do medycznego asortymentu, stosowane głównie do sztucznej wentylacji przez profesjonalny personel. Worek wykorzystywany w jednostkach medycznych, przeznaczony dla zespołów ratunkowych wyjazdowych itp. oddziałów ratowniczych. Resuscytator dedykowany do ręcznej wentylacji na oddechu tzw. kontrolowanym, wspomaganym, za jego pomocą można również wywoływać oddech spontaniczny. Jest to niewielki sprzęt, który ma na celu ułatwić wykonywanie sztucznego oddychania podczas czynności resuscytacyjnych u małych pacjentów.

Resuscytator dziecięcy został przeznaczony dla niemowląt i dzieci o większej wadze, niż 10 kg. Częstotliwość wentylacji jaką zapewnia ten rodzaj resuscytatora wynosi od 35-40 razy/min. Z kolei maksymalna ilość oddechów może wynieść 98/min. Objętość worka rezerwuaru tlenu to 1600ml. Wyposażony w standardowe złącze do podawania tlenu odpowiednie do drenów tlenowych, rurek intubacyjnych, masek Ambu itp. Średnica zaworu łącznika wynosi 22/15mm, standardowa. Worek wyposażony został w zawór ciśnieniowy zabezpieczający przed wtłoczeniem nadmiernej ilości powietrza do płuc dla większego bezpieczeństwa pacjenta.

W zestawie znajdą Państwo: worek samorozprężalny, worek rezerwuaru tlenu, cewnik tlenowy, maskę, oraz instrukcje obsługi. Worek do resuscytacji oddechowej został wykonany lekkiego tworzywa PCV charakteryzującego się bardzo dobrą wytrzymałością. Resuscytator bardzo poręczny wygodny w codziennej pracy dla personelu medycznego. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje resuscytatorów przeznaczonych dla dzieci o większej wadze, niż ten prezentowany w ofercie oraz worki samorozprężalne dla osób dorosłych i inny asortyment medyczny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrej jakości niedrogi worek samorozprężalny
- resuscytator wykonany z lekkiego materiału jakim jest PCV
- worek bardzo poręczny wyposażony w zawór zabezpieczający przed wtłoczeniem nadmiernej ilości powietrza do płuc
- posiada uniwersalne rozmiary złącz i końcówek odpowiednie do drenów tlenowych, rurek intubacyjnych, masek Ambu itp.
- worek bardzo poręczny wygodny w codziennym zastosowaniu przez personel medyczny 
- wyprodukowany przy zastosowaniu ścisłych norm, spełniających standardy bezpieczeństwa i jakości
- w zestawie z niezbędnym asortymentem uzupełniającym
- przeznaczony dla niemowląt i dzieci o wadze większej, niż 10 kg
- średnica zaworu: 22/15 mm

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- częstotliwość wentylacji: 35-40 razy/min
- średnica zaworu: 22/15 mm
- maksymalna ilość oddechów: 98/min
- objętość resuscytatora/wdech: ok. 280ml
- objętość worka rezerwuaru tlenu: 1600ml

ZESTAW ZAWIERA:

- worek samorozprężalny 
- worek rezerwuaru tlenu
- cewnik tlenowy
- maskę 
- instrukcję obsługi